Братню книгу "Повстання Ідентичності" презентували у Запоріжжі

Сьогодні, 27 серпня 2016 р., у приміщенні Запорізької обласної універсальної бібліотеки імені Алєксєя Горького відбулась презентація історико-публіцистичної праці "Повстання Ідентичності" – спільного доробку 2-х братів, молодого поета Павла Ковальова та історика і публіциста Дениса Ковальова.

Для авторів книги "Повстання Ідентичності" це була вже друга зустріч з читачами, і стала особливою, бо ж молоді брати-гетьманці презентували свій унікальний доробок в плані висвітлення вкрай наболілих і необхідних питань щодо боротьби європейської ідентичності, зокрема національної фінської та української, із новітніми ворожими викликами цивілізаційної кризи як ісламська навала та московська агресія у своєму рідному місті ‬– козацькій столиці України, Запоріжжі. Серед присутніх розгорілась жвава дискусія про пошуки національної ідентичності в сучасній постреволюційній та повоєнній Україні, тож автори вирішили розкласти по поличкам основні тези своєї праці і якомога ширше висвітлити наболілі проблеми.
Варто наголосити, що серед присутніх у конференц-залі Запорізької обласної універсальної бібліотеки імені Алєксєя Горького було чимало військовослужбовців з 55-ї окремої артилерійської бригада імені генерал-полковника Василя Петрова, які брали участь у боях за визволення українського Донбасу в серпні 2014 р. під Старобешевим та в лютому 2015 р. під Дебальцевим. Більшість бійців 55-ї ОАБр захоплено слухали розповідь Павла Ковальова про кризу європейської ідентичності в країнах-членах бюрократичного союзу ЄС та навалу варварів-біженців, що перетворюють європейські міста на злочинні ґетто. Окрім того, Денис Ковальов розповів усім присутнім про важливість впровадження в дію ідеологічних завваг українського‪ ‎націоналізм‬у та ідеї оновленого народного Гетьманату з відродженням статусу геополітичного суб’єкта Української Держави, що має в своєму розпорядженні ядерну зброю, якої нас позбавили стратегічні партнери у 1994-му р. задля утихомирення хижої Москви.
Справжньою несподіванкою не тільки для авторів, але й для всіх присутніх стала присутність матері загиблого Героя України Павла Левчука, якому молоді брати-гетьманці присвятили свою працю. Денис Ковальов підкреслив, що мужня та героїчна загибель молодого українського націоналіста і політолога Павла Левчука під Луганськом в червні 2014 р. не буде марною, а всі ідейно-політичні напрацювання будуть використані для просвітницької діяльності сучасного українства.
Автори праці "Повстання Ідентичності" наголосили, що їхня книга розрахована на широке коло читачів, зокрема істориків, філософів, політологів та всіх інших патріотично налаштованих людей з достатнім рівнем гуманітарних знань. Водночас книга "Повстання Ідентичності" є рефлексією на події в сучасній мультикультурній Європі, яку роздирають на шмаття євроінтегратори з мусульманами; післяреволюційній Україні, що знаходиться між 2-х вогнів – з одного боку Вашингтон і Брюссель, а з іншого – Москва; та заможній Фінляндії, яка продовжує тривалу боротьбу за свою державність, але тепер вже від євробюрократії та ісламської навали. Загалом автори закликають свого майбутнього читача бути вдумливим і розуміти підходи до цінностей, які пропонуються в книзі.

 

© Ревуч СІЧОВИЙ