У Києві відбулась презентація книги "Zakolot" речника "Правого Сектора"

В останній день літа, 31 серпня 2016 р. в київському Музеї Шістдесятництва відбулась довгоочікувана презентація книги "Zakolot" авторства речника "Правого Сектора", українського націоналіста і неофутуриста Дмитра Савченка.

Таємничо-революційна назва нової книги Дмитра Савченка зібрала на презентації найзатятіших "бандітов-бандеровцев-правакаторов-свєргатєлєй рєжимов". Відчайдушний український неофутурист буремної сучасності Дмитро Савченко розповів присутнім про суворі 1990-ті рр., свої спогади з тих часів, свій шлях до революційної діяльності. Нова книга речника "Правого Сектора" під назвою "Zakolot" розповідає читачам про війну, революцію та її чинники, про змодельовані Московією гібридні конфлікти на теренах України. В переплетінні з авторською поезією та описами краси київських вуличок книга навіває спогади: хороші, погані, яскраві, буденні...

Революційні настрої незмінно витають в повітрі і лише чекають поки сильні та небайдужі, нинішні й майбутні герої вдихнуть на повні груди. І буде довгоочікуваний Заколот!.. Як зазначив сам автор, його книга рекомендована до прочитання усім шукачам пригод, пройдисвітам, провокаторам, політичним екстремістам, себаритствуючим естетам, завершеним негідникам, релігійним фундаменталістам та аферистам і схвалена "Міністерством Нападу та Наступу України".

Редакція часопису "Січовик" і автори історико-пібліцистичної праці "Повстання Ідентичності", брати Ковальови, також приєднуються до кола шанувальників творчості відчайдушного українського неофутуристу буремної сучасності Дмитра Савченка і бажають йому наснаги у подальшій боротьбі за вільну Українську Соборну Самостійну Державу! А нашим читачам нагудуємо, що підтримка молодих українських авторів та публіцистів сучасності є вкрай важливою у боротьбі з окупацією завдяки відродженню духовного стержня єдиної української нації.

 

© Наталка ГАЛУШКО