Музичний фестиваль "Діти Ночі: Чорна Рада - 2016" відбувся у Києві

Цими вихідними, в ніч з суботи на неділю (24 і 25 вересня) у київському клубі "Bingo", що на Святошині, відбувся щорічний культовий музичний фестиваль "Діти Ночі: Чорна Рада - 2016", який через московську агресію в Криму та на Донбасі не проводився аж 2 роки.

Проте відновлений головний ґотичний та електронний музичний фестиваль України та Східної Європи змусив багатьох шанувальників неформальної та альтернативної музики різних стилів (від ґотики та електро до індастріалу і дарк-вейву) за просто неймовірну ніч шаленіти до ранку. Як зазначають самі відвідувачі фестивалю "Діти Ночі: Чорна Рада - 2016", організатори попри 2-річну перерву змогли створити незабутню атмосферу! Багато шанувальників ґотичної музики відкрили для себе якісну музику таких іноземних гуртів як австрійський електро-індастріал проект "Nachtmahr" та бельгійський електро-аґґротек гурт "Suicide Commando".
Для більш реалістичного сприйняття, наведемо думку та відгук одного з відвідувачів ґотичного музичного фестивалю: «Для багатьох шанувальників якісної ґотичної музики справжнім відкриттям став нікому раніше невідомий грузинський гурт "Lilla Land", який вразив дуже нетиповою музикою і вокалом, а також подачею, за що їм окрема подяка. Великою несподіванкою став виступ гурту "Error::Genesis", який показав достатньо потужний стиль електро-аґґротек-індастріал. Ну, а гурт "Unity One" став відкриттям у жанрі ф'ючер-поп-ІБіЕм, та чимось дуже нагадали німецьки гурти "VNV Nation" і "T.O.Y". Київський гурт "Aghiazma" - це як завжди хороший результат в плані подачі матеріалу та виступу. Вийшло дуже класно! Гурт "Mysterya" виступили "на ура", зігравши попри свого матеріалу ще кавер на німецький індастіал гурт "Rammstein" пісню "Engel" в нетиповій для неї манері. В цілому, величезна подяка усім, хто організував цей фестиваль, усім музикантам за неймовірний вечір, а також за незабутні емоції!». Ось такі новини!

 

© Денис КОВАЛЬОВ та Арсен КАХЕЛІ