Лекція-презентація для активу ЦК "АЗОВ" відбулась у Полтаві

Сьогодні ввечері, 9 жовтня, активістам та прихильникам Полтавського осередку Цивільного Корпусу "АЗОВ" була презентована братня книга "Повстання Ідентичності". Автор Денис Ковальов поділився історико-політичними та філософсько-ідеологічними міркуваннями про правильний державний устрій для України - відродження традиційної української держаи народного Гетьманату.

У своїй спільній книзі брати Павло та Денис Ковальови спробували розібратися в причинах економічної кризи в Європі загалом, та Фінляндії з Україною зокрема, вивчили історію розвитку цих 2-х європейський країн і прийшли до висновку, що саме форма правління Фінляндії може послужити прикладом для нашої країни щодо проведення справжніх реформ як в соціально-економічній, так і в культурно-політичній сфері.

Під час презентації книги, Денис Ковальов розповів присутнім про зміст книги, яка складається з 3-х інформативних розділів: а) БЛОК 1. ВАРВАРСЬКІ СУТІНКИ ЄВРОПИ, де мова йде про проблеми сучасної Європи, дослідження появи доби Нового Середньовіччя, погляд на причини та передісторію мультикультурного загнівання європейської цивілізації, зокрема і через економічні тенета Євро-"зони", якому протиставляється здоровий патріотизм народів Європи у вигляді так званого євро скептицизму;  б) БЛОК 2. ФІНЛЯНДІЯ – ФОРПОСТ ПІВНОЧІ, детальний історичний опис про народження фінської модерної нації у кінці XVIII ст. – на початку ХХ ст., висвітлення проблем пов’язаних з обороною фінляндської державності у 1917-1945 рр. від більшовицької навали, а також, розповідь про мультикультурну сучасність та боротьбу за національну ідентичність фінських патріотів-традиціоналістів; в) БЛОК 3. УКРАЇНА – БАСТІОН ТРАДИЦІЇ, де змальовуються причини та наслідки сучасної соціально-економічної кризи в постреволюційній та повоєнній Україні, визначення історичних проблем щодо тяжкого здобуття української державності в якості алегоричного розділу – через рабські пута до волі, а також розповідь про сучасні ідейні пошуки та мовне питання із зазначенням геополітичних напрямків розвитку нової України.

Крім того, молоді активісти Полтавського осередку Цивільного Корпусу "АЗОВ" змогли жваво поспілкувалися з автором після тривалої презентації, яка переросла у лекцію про зародження і розвиток фінського націоналізму, а також, поставити різнопланові питання, які стосувались перебігу подій в сучасній мультикультурній Європі та сучасній Україні, що веде війну одразу на 2 фронти: зовнішній - війна з кремлівською агресією та внутрішній - корупційна гідра та рештки кланово-олігархічної системи збудованої в часи президенства Кучми-Януковича. Молоді полтавські активісти ЦК "АЗОВ" подякували Денису Ковальову за візит і подаровану книгу та побажали подальших творчих успіхів.

 

© Алла БІЛЯВСЬКА і Яна КОВАЛЬОВА