Січеславцям презентували братню книгу "Повстання Ідентичності"

Сьогодні ввечері у приміщенні Європейського культурного центру за сприяння працівників Відділу документів іноземними мовами Дніпровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів Кирила та Мефодія відбулась презентація братньої книги "Повстання Ідентичності".

 

Брати розпочали свою презентацію з хвилини мовчання по загиблому 14 червня 2014 р. побратимові Павлові Левчуку, який став ідейним натхненником для написання історико-публіцистичної праці. Одразу після хвили мовчання молодий поет-гетьманець із Запоріжжя Павло Ковальов зачитав вірш присвячений героям АТО, після чого історик та публіцист Денис Ковальов розпочав оповідати про причини сучасної цивілізаційної кризи в Європі, дав свій власний аналітичний погляд на причини та передісторію мультикультурного загнівання європейського континенту в межах так званого ЄС, зокрема і через економічні тенета Євро-"зони", якому протиставляється здоровий патріотизм народів Європи у вигляді так званого євроскептицизму.

Цікавинкою для слухачів-дніпрян став короткий опис 2-го розділу братньої книги "Повстання Ідентичності" під назвою "ФІНЛЯНДІЯ – ФОРПОСТ ПІВНОЧІ", в якому вміщено детальний історичний опис про народження фінської модерної нації у кінці XVIII ст. – на початку ХХ ст., висвітлення проблем пов’язаних з обороною фінляндської державності у 1917-1945 рр. від більшовицької навали, а також, розповідь про мультикультурну сучасність та боротьбу за національну ідентичність фінських патріотів-традиціоналістів.

Під кінець презентації автори перейшли до жвавої дискусії зі слухачами і наголосили всім присутнім, що книга "‪Повстання Ідентичності‬" є рефлексією на події в сучасній мультикультурній Європі, яку роздирають на шмаття євроінтегратори з мусульманами; післяреволюційній Україні, що знаходиться між 2-х вогнів – з одного боку Вашингтон і Брюссель, а з іншого – Москва; та заможній Фінляндії, яка продовжує тривалу боротьбу за свою державність, але тепер вже від євробюрократії та ісламської навали.

 

© Яна КОВАЛЬОВА