У Запоріжжі патріоти не допустили шабаш сепаратистів

У Запоріжжі на мітинг на Алеї Слави, присвячений дню Совєцької Армії, вийшли близько 150 осіб налаштованих проросійськи. В основній масі це були літні люди і пенсіонери, більша частина з яких - жінки та представники місцевого осередку "Союзу Совєцьких Офіцерів". Активісти вийшли з плакатами «Ні громадянській війні!»,

«Врятуйте дітей Донбасу від хунти!», тощо. Дуже скоро в акцію втрутилися представники патріотичних і громадських організацій, що прийшли на Алею Слави з українськими жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами.

Миттєво мітинг розпався на кілька дискусійних груп та розпочались невеликі сутички між прихильниками "23-го фєвраля" і патріотами України. Присутні міліціонери пізніше заявили, що все пройшло спокійно і в рамках закону.
У Запоріжжі стає доброю традицією використовувати комуністичні і радянські символи як привід висловити свою точку зору проти будь-чого. Традиційно представники старшого покоління говорили про переваги комуністичного ладу, молодь та патріотично налаштовані активісти переконували в необхідності слідувати традиційним цінностям.
Аналогічна ситуація склалася і під час спроби знесення пам'ятника Леніну 31 січня цього. Тоді захід закінчилося нічим, проте запорожці використали прекрасну можливість обмінятися точками зору.
Через годину мітинг помітно порідшав, більшість учасників розійшлися.
Нагадаємо, президент Петро Порошенко своїм указом постановив святкувати День Захисника України 14 жовтня у день відзначення церковного свята Покрови Богородиці та річниці створення УПА. У суботу під час свого візиту в Запоріжжя Порошенко закликав не відзначати 23 лютого, адже це свято окупаційногої армії московських вбивць мирного населення на Донбасі.

 

© Павло КОВАЛЬОВ