Християнську школу снайперів відкрили у Січеславі

Нещодавно у Січеславі відкрили Християнську школи снайперів. Активісти кажуть, що з благословення Православної церкви Київського патріархату. Набір у християнську школу снайперів йде повним ходом у соціальній мережі Facebook принаймні, на їхні новини підписалися більше 400 користувачів.

До Християнської школи снайперів, кажуть активісти, набирають усіх бажаючих, потрібно лише бути віруючим та мати бажання. При цьому підкреслюють, що діють з благословення керуючого Січеславською єпархією Української православної церкви Київського патріархату єпископа Симеона. А мета благородна – священна боротьба за віру.
Однак, сам владика Симеон причетність активістів Християнської школи снайперів до Української православної церкви заперечує і каже, що давав своє благословення багатьом організаціям під час Євромайдану. Нинішню ж діяльність таких освітян засуджує. Із таким підходом радить їм просто йти на фронт і не прикриватися церквою.
Схожої думки притримуються і в Українській православній церкві московського патріархату. На думку священика храму Ікони Божої Матері Іверської Миколи Несправи, саме поняття “християнських снайперів” суперечить православному віровченню. Хоча церква і підтримує патріотизм, але її позиція все ж таки спрямована на мир.

У той же час, активісти Християнської школи снайперів зазначили, що їхньою метою є боротьба з терористами і російськими окупантами. Християнська школа снайперів, яка відкрилась у Січеславі, готує снайперів і стрільців для добровольчих батальйонів, а також надає необхідні знання для тих патріотів, які не можуть на даний момент виїхати на фронт, але готові разом з активістами відображати можливу небезпеку за територіальним розташуванням в повній координації з силами АТО.

 

© Сергій ФІЛІПОВ