Столицю Саксонії струснув черговий антиісламський марш

За останні 5 років столиця німецької землі Саксонія - місто Дрезден - стало справжнім символом яскраво вираженого антиісламського руху під назвою "PEGIDA", діяльність якого деякі експерти та політологи шельмують різного роду штампами ("правий екстремізм", "антисемітизм", "расизм"). Однак насправді, активісти цієї анти-іммігрантської сили прагнуть не стільки нав'язати свою думку німецькому суспільству, скільки довести хибність урядової мультикультурної ідеології демоліберального культурмарксизму сучасності.

Цього понеділка, ввечері 14 листопада, вулицями Дрездена активісти радикального антиісламського руху "PEGIDA" пройшлись багатотисячним маршем і нагадали містянам про причини та наслідки сучасної міграційної кризи, а також про сутність угодовницької політики канцлерки Анґели Меркель по відношенню до так званих "прохачів притулку" з країн Азії та Африки. Німецькі націоналісти і патріоти з різних політичних партій правого спрямування також долучились до акції активістів радикального антиісламського руху "PEGIDA". Це, в свою чергу, дало привід ліволіберальним та системним ЗМІ заплямувати будь-які позитивні анти-іммігрантські ініціативи учасників маршу і викласти на порядок дений давно сплановану матрицю про "зародження радикальної дрезденської вуличної ксенофобії, що має на меті наслідування методів боротьби німецьких націонал-соціалістів" і тому подібні звинувачення.
У той же час, в столиці Саксонії існує цілий ряд маргінальних лівацьких організацій, які попри націоналістичні марші та акції прямої дії, продовжують допомагати мігрантам з країн Близького Сходу та Північної Африки. Так, соціальне бюро "Dresdner", що існує за гроші уряду федеральної землі Саксонія, з грудня минулого року і до сьогодні надало допомоги 10 тис. біженцям та різного роду "прохачам притулку". Спочатку активісти цієї організації за державний бюджет відновили діяльність місцевих синагоги та мечеті; потім нагодували та вдягли мігрантів, більшість з яких це дорослі чоловіки віком 20-40 років; а тепер вимагають сторити окремий університет, в якому не буде жодного студента-німеця, а виключно вихідці з країн Азії та Африки. На противагу цьому, активісти радикального антиісламського руху "PEGIDA" планують перетворити Дрезден на один з центрів націоналістичного та анти-ісламського спротиву не тільки Німеччини, але Європи загалом.
Як відомо, діяльність радикального антиісламського руху "PEGIDA" деякі аналітики прирівнюють до неонацистського відродження, однак насправді, і вчорашній понеділковий марш тому є підтвердженням, активісти цієї антисистемної сили спираються на всі прошарки населення Дрездену і Саксонії та діють ненасильницькими методами без будь-яких вуличних заворушень, на противагу радикальним маргналам за антифашистського та інших лівацьких рухів, що провокує адекватні контр-дії поліції.

 

© Зіґфрід ДЕБРІТЦ та Калєв КОРПІНЕН