Ужгородські праві революціонери вчинили акт помсти за Голодомор

Сьогодні зранку на пошту військово-патріотичної організації "Карпатська Січ" прийшло повідомлення-звіт від ужгородських націонал-революціонерів, які залишились анонімними. До повідомлення був прикріплений фотозвіт з їхньої акції прямої дії, а саме нападу на єврейський монумент біля будівлі Закарпатської обласної філармонії (колишньої синагоги) столиці Срібної Землі.

 

В центрі Ужгорода невідомими була розлита червона фарба та залишено близько сотні листівок навоколо монументу. Крім того вважаємо за потрібне нагадати, що це далеко не перше повідомлення такого роду надіслане за роки діяльності військово-патріотичної організації "Карпатська Січ"!

Зі змістом листа та світлинами пропонуємо ознайомитись нижче: «Групою невідомих закарпатських повстанців-націоналістів був вчинений акт помсти у вигляді нападу на так звану жидівську "святиню" в місті Ужгород в дні пам'яті жертв Голодомору! Монумент був облитий червоною фарбою, яка символізує кров мільйонів білих людей, що потерпають від політичних ігор євреїв, як це й сталося під час Голодомору. Всі кати з НКВД були євреями, вони винищували наш народ голодом, війнами направляли один проти одного народи Європи, знищуюци цим майбутнє всієї Європейської цивілізації.
Що ми бачимо зараз? Європа потерпає від мультикультуралізму та ліберальної політики, яку впровадили євреї, український народ одурений і після революції та під час війни має єврейську владу, яка веде Україну в прірву. Білі люди мають вчитись на своїх помилках! Якщо ми не відкриємо очі та не визволимося з сучасного рабства, то наші діти можуть навіть не знати, що таке відвага, героїзм, честь, вірність та здатність до самопожертви білої людини...
Українцю! Пам'ятай, що ми змушені захистити саме існування нашого народу та майбутнє для білих дітей!». В кінці листа був підпис - "Відділ пропаганди правих революційних осередків".

 

© Карпатська СІЧ