Активісти "Правої Молоді" Києва захистили інтереси мешканців Святошина

В одному зі спальних районів української столиці забудовник вкотре намагався відновити роботи з будівництву незаконної крамниці під маркою "АТБ". Як стало відомо представникам націоналістичної організації "Правий Сектор Київ", забудовники не криються і проводять свої роботи прямо під вікнами житлового будинку, на місці Скверу героям війни з Московією!

За повідомленнями мешканців будинку за адресою вул. Чорнобильска 4/56, забудова була обнесена парканом минулими вихідними і охороняється "тітушками". Проте, не дати знову відновити незаконне будівництво крамниці місцевій громаді допомогли активісти "Правої Молоді" та "Правого Сектору Київ". Разом з іншими активістами та мешканцями Святошина було знесено паркан незаконної забудови, розпалено з нього багаття як заклик до міської влади та правоохоронних органів втрутитись у ситуацію на боці постраждалих киян. Попри те, що на місці перебували загони "Патрульної Поліції", яка намагалась зупинити активістів, було рішуче відстоювано законні права мешканців будинку за адресою вул. Чорнобильска 4/56. Тож працівникам правоохоронних органів залишилось лиш "контролювати ситуацію" збоку.

Варто нагадати, що земля під самим будинком була отримана незаконно ще у 2000-х рр., тож на будівництво тут ніхто не наважувався. До недавніх пір... Місцеві мешканці добились, аби на цьому місці був Сквер загиблим героям війни з Московією. Проте, як бачимо, власники мережі крамниць "АТБ" плювати хотіли на всі закони та громаду, завдяки якій тут, на місцевості, створюється Сквер героїв новітньої визвольної війни! Власники неодноразово насилали "тітушок", що охороняли паркан та погрожували людям. Мешканці Святошина, у свою чергу, не хочуть чути щоночі під своїми вікнами п'яні галаси відвідувачів крамниці та прагнуть зберегти хоча б якийсь клаптик "зеленої зони" біля будинку.

Активісти організацій "Правий Сектор Київ" та "Права Молодь" завжди стоятимуть на сторожі інтересів громадян і нікому не дозволять чинити незаконні дії по відношенню до них! Ті ж, хто плює на свій народ - є ворогами! Ворожій банді не місце в Україні!

 

© Наталя ГАЛУШКО та Ревуч СІЧОВИЙ