Італійських поліціянтів-героїв звинуватили у неофашизмі

Як стало відомо, минулими вихідними уряд Німеччини мав намір нагородити почесним орденом двох італійських поліцейських, що вбили так званого "берлінського терориста". Однак це рішення було скасоване, коли на сторінках правоохоронців Луки Скати і Крістіана Мовіо в соціальній мережі Facebook виявили "неофашистські записи" і світлини із зображенням Беніто Муссоліні.

За повідомленнями італійського щоденного часопису "Corriere della Sera" двоє поліцейських з Мілана стали героями для багатьох німців через те, що змогли зупинити і ліквідувати радикального ісламіста з Тунісу, Аніса Амрі, відповідального за теракт під час різдвяного ярмарку у Берліні в грудні 2016 р. Як заначають кореспонденти німецького таблоїду "Bild", федеральний уряд Німеччини планував нагородити їх орденом "За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина", єдиним федеральним орденом Німеччини. Однак цьому не судилося статися. Позитивний образ двох італійських правоохорнців розвіявся, коли демоліберальні італійські ЗМІ опублікували деякі записи з профілів Луки Скати і Крістіана Мовіо у Facebook, що викликало підозру і питання у дотриманні поліціянтами своєї дисципліни через позитивні відгуки на користь неофашистських поглядів. Як повідомляє "Bild", «на сторінках міланських правоохорнців у соціальній мережі були знайдені расистські коментарі та матеріали, в яких вони прославляють ідеологію та фашистський режим дуче Беніто Муссоліні».

Вже згодом, як ця новина поширилась на всю Німеччину, депутати Бундестаґу від "Християнсько-соціального союзу" закликали дати високу оцінку мужності двох співробітників міланської поліції і вручити орден, не звертаючи увагу на їхні політичні вподобання. Крім того, Лука Ската і Крістіан Мовіо отримали підтримку з боку німецької профспілки федеральної поліції, яка назвала зусилля італійських офіцерів гідними визнання не тільки в Німеччині, а на всій територій ЄС. Однак, при розгляді цих пропозицій, були вивчені повідомлення в пресі з посиланням на сторінки поліціянтів-героїв у Facebook. В підсумку, пропозиція нагородити міланських офіцерів була категорично відхилена. Тож як бачимо, навіть деякі представники правоохоронних органів є прихильні до ідей старого італійського вождя, попри пануючу у сучасному ЄС тоталітарну демоліберальну ідеологію мультикультуралізму, яка змушує нищити власну національну ідентичність і забувати своє славетне минуле.

Варто нагадати, що теракт в Берліні був здійснений увечері 19 грудня 2016 р. Тоді, тягач з причепом, яким керував виходець з Тунісу терорист Аніс Амрі, в'їхав на територію різдвяного ринку. В результаті загинуло 12 осіб, 48 осіб було госпіталізовано. Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація "Ісламська Держава". За кілька днів, 23 грудня 2016 р., тунісець був ліквідований у Мілані італійськими поліцейськими. Пізніше було встановлено, що зброя, з якої терорист застрелив польського водія вантажівки в Берліні, ідентична тій, яку він використовував у перестрілці з поліцейськими на вулицях мирного Мілану.

 

© Даніло ТАЙНО та Калєв КОРПІНЕН