В Києві провели одразу два заходи: "за" та "проти" вступу в ЄС

Минулої неділі, 26 березня 2017 р., в центрі Києва прихильники української євроінтеграції проводили акцію "Pulse of Europe". Цей, свого роду, мультикультурний шабаш був спрямований на те, аби показати, що українці буцімто підтримують дегенеративні "європейські цінності" та виступають проти євроскептичних настроїв у Європі.

Проте, небайдужі громадяни вирішили трохи зіпсувати "світлу картинку" для грантових ЗМІ та самим прихильникам демоліберальної асиміляції. Українські євроскептики провели свій власний культурно-мистецький захід. В центрі української столиці, на Софійській площі, невідомі патріоти показово потоптались по прапору Європейського Союзу. Одразу ж свою думку з цього приводу висловив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов. За його словами, це була відверта провокація, хоча хлопці лише декілька секунд потоптали прапор і пішли.

Як видно зі світлини вище, українські націоналісти влаштували гарну фотосесію, яка закінчилась спаленням ворожих синьо-зірчастих ганчірок ворожого Україні мультикультурного Євросоюзу. Після цього мужніх патріотів одразу назвали "провокаторами" і "рукою Кремля". Однак вони встигли дали розгорнуте інтерв'ю, яке без сумніваів, буде повністю порізане і змонтоване для того, щоб викривити сенс дійсно патріотичної акції. Але нічого страшного. Головне - це робити навіть такі невеликі мистецькі заходи для того, щоб може хоч хтось прокинувся від дурного "єврооптимістичного сну", у який нас манівцями завели олігархи-прислужники Брюсселя та Вашинґтона.

Раніше Україна була колонією Московії, тепер українців хочуть зробити колонією гнилого Заходу під прапорами бюрократичного євросовка. Поки триває війна на сході, "миролюбний" Євросоюз нав'язує українцям ґей-паради, прийом кольорових мігрантів та активно намагається забрати в нас праліси і землю. Проте, сама одвічна Європа націй потроху прокидається і починає розуміти, що Євросоюз - це зло! Пора би вже це зрозуміти і українцям. Не за для євроінтеграції відбулось два революційних Майдани, а щоб відродити нашу мети - постання Великої України! Тож давайте всі дружно заявимо вголос: "Ні ЄС! Ні ліберальному імперіалізму! Хай живе вільна Україна!".

 

© Українська ЗЕНТРОПА