Центр Тбілісі заполонили тисячі протестувальників

Сьогодні опівдні в центрі Тбілісі на Тавісуплєбіс моедані (площа Свободи) активісти партії Михайла Саакашвілі "Єдиний національний рух" проводять багатотисячну акцію щодо зміни проросійського уряду Іраклі Гарібашвілі, який працює задля збагачення олігарха Бідзіни Іванішвілі та інших акціонерів "Газпрому" шляхом нової хвилі грабунку грузинських громадян.

На початку мітингу перед присутніми виступив політик Ніка Мелія, представник партії екс-президента "Єдиний національний рух", який заявив з трибуни, що на площі зібралися 50 тис. невдоволених громадян Грузії, але колони патріотів продовжують підходити. Ніка Мелія підкреслив, що сьогодні до Тбілісі прибули люди з усіх регіонів Грузії, аби відправити недієздатний уряд Іраклі Гарбашвілі у відставку. В центрі Тбілісі на Тавісуплеєбіс моедані було стільки протестувальників, що цього було достатньо, за словами Ніки Мелії, щоб до волі народу як і в 2003 р. прислухалася продажна влада. Люди виходять на акції протесту, коли їх до цього примушує влада, яка не здатна вирішити елементарні питання.

Народний депутат грузинського парламенту від партії "Єдиний національний рух" Зураб Джапарідзе заявив перед присутніми, що разом із урядом Іраклі Гарібашвілі обов'язково піде в небуття і олігарх Бідзіна Іванішвілі (прем'єр-міністр Грузії у 2012-2013 рр.), який фактично керує з-за лаштунків країною, а точніше з крісла акціонера "Газпрому" у Москві.

Відзначимо, що паралельно із цим мітинго у Тбілісі проходить акція прихильників правлячої партії "Грузинська мрія", які вимагають заборонити діяльність партії екс-президента Михайла Саакашвілі "Єдиний національний рух". В ході цієї акції проходить збір підписів із вимогою повернути Михайла Саакашвілі на батьківщину і загратувати його за програш у війні з РФ влітку 2008 р. та недоконані обіцянки.

Учасники обох акцій протесту в центрі Тбілісі заявили, що їхні зібрання мають мирний характер, проте вони не мають наміру розходитися до тих пір, поки кожна із протестуючих сторін не завершить свій мітинг.


© Денис КОВАЛЬОВ