Свій до свого по своє або як допомогти бандуристу "Шкруму"

Коли мова заходить про відродження традицій, культури та духовності українців як нації більшість з нас не задумуються над тим, хто має цьому сприяти. Для окремо взятого громадянина України цими справами мають займатись різного роду митці та діячи культури, а от те, яким чином це має відбуватись і за які кошти, мало кого турбує. Сьогодні ми вирішили закликати наших читачів та всіх українців допомогти молодому бандуристу Віктору Пашнику здійснити випуск свого довгоочікуваного альбому.

Віктор Пашник є відомим українським музикантом, бандуристом, знаним не тільки на українському терені, а й далеко за його межами під ім'ям "Шкрум". Він народився в невеличкому селі на березі річки Прут на межі Галичини та Буковини. З дитинства "Шкрум" полюбляв слухати спів традиційних українських інструментів (кобзи та бандури), тож не дивно що  життєвий шлях його скерував до Снятинської школи бандуристів, по закінченню якої продовжив навчання у Чернівецькому національному університеті на кафедрі музики та українознавства.

На початку буремних передреволюційних 2000-х рр. Віктор Пашник у складі акустичного тріо "ЗАУ" з Олексою Миколайчуком та Івасем Григоряком став переможцем фестивалю "Червона Рута-2003" в жанрі авторської пісні та акустичної музики. Вже з того часу "Шкрум" почав активно гастролювати Україною, країнами Східної, Центральної та Західної Європи, пропагуючи українську культуру. І ось лишень нині у Віктора Пашника виявилась гарна нагода викласти свою титанічну працю на студійному альбомі, яку було розпочато в середині квітня 2017 р.

Як зазначає сам бандурист "Шкрум", в цій нелегкій справі йому допомагають справді круті і відомі помічники: Івась Григоряк (аранжування, бас-, ритм-, соло-гітари, додпатковий вокал), Юрій Захарчук (як один з кращих барабанщиків України) та звукооператор Андрій Томащенко (представник студії "Top Saund Records"). Багато хто влаштовує в соціальних мережах своїм друзям своєрідні провокації, хтось просить вподобати певні дописи та статті, хтось коментарі... Настала черга для справжньої доброчинності! Ви ще і досі просто базікаєте про підтримку українських традицій та народної культури? Тоді зробіть добру справу: пожертвуйте кілька гривень на реалізацію музичного проекту бандуриста Віктора Пашника, якому потрібно назбирати до червня місяця 100 тис. грн. Надсилати кошти необхідно сюди: картка ПриватБанку 5168 7572 2985 9261 на ім'я Пашника Віктор Васильовича. Скиглення тут не знайдете, бо бандурист "Шкрум" співає пісні наповнені змістом і духом! Адже музика, як частина нашої української культури, формує в народі справжню національну ідентичність.

P.S. Редакція часопису "Січовик" не бере гроші за публікацію цього допису, який представлений тут у вигляді благочинної реклами "Свій до свого по своє!". Якщо хочете слухати якісну українську музику, зробіть пожертвування!

 

© Денис КОВАЛЬОВ