Полтавські націоналісти підписали "Національний маніфест"

У день відзначення 126-ї річниці уродин полковника Армії УНР та творця УВО-ОУН, полтавські націоналісти підписали "Національний маніфест". Нині в обласному центрі на берегах Ворскли має вступити у силу спільний план дій, складений навесні цього року в Києві. За словами підписантів, ця подія закладає міцну основу у фундамент єдності усіх правих сил задля досягнення спільної мети.

Згідно із наданою інформацією, 14 червня на вшанування пам’яті Євгена Коновальця у Полтаві націоналісти на місцевому рівні урочисто підтвердили ідеологічну платформу "Національного маніфесту". Підписання документу відбулось біля пам’ятника полеглим українським козакам. Таким чином, національні сили об’єднали зусилля в боротьбі, демонструючи полтавській громаді серйозність намірів, взаємну довіру та співпрацю.

Під історичним документом підписалися: керівник міської організації ВО "Свобода" – Юліан Матвійчук, очільник ВГО "Сокіл" – Георгій Сьомін, лідер полтавського осередку політичної партії "Національний корпус" – Станіслав Пєєв та голова міської організації Конґресу українських націоналістів – Віталій Сороковий. Надалі відбулося велелюдне віче, на якому об'єднані націоналісти, професійні історики та пересічні полтавці наголосили на особливому значенні постаті героя України Євгена Коновальця для творення української нації та організованого націоналістичного руху у 1920-1930-х рр.

 

© Ревуч СІЧОВИЙ