Полтавські комунальники познущалися з природи

Санітарне обрізання, відоме як кронування дерев, насправді шкодить зеленим насадженням. І комунальні служби Полтави, які нерозбірливі у своєму прагненні позбутися зайвих гілок, перетворюють гарні дерева на потворні стовбури фалічної форми. На жаль, повне обрізання крони порушує прийняті стандарти на державному рівні, а також — серйозно ранить дерева.

Детальніше...

Прокремлівські сили поборюють опонентів у Фінляндії

Путінський режим ні на секунду не припиняє боротися з тими, кому ненависна поточна політика Кремля. Дійшло вже до того, що "полювання на відьом" здійснюється руками підконтрольних ура-патріотичних сил у сусідніх країнах Європи, де нібито панує свобода слова й думки. Одними з тих, кого переслідує чинна влада РФ — уральські самостійники, що емігрували до Фінляндії.

Детальніше...

Українців закликали переосмислити війну як суспільне явище

Відкрита дискусія про воєнний наратив відбулася в неділю, 2 лютого, у Державній бібліотеці України для юнацтва в Києві. Організатором заходу стали учасники проєкту "Становлення нового українського міту" з-поміж фронтовиків і волонтерів. Головна мета дискусії — через комбатантську літературу переосмислити такі явища, як воєнна агресія та право на захист.

Детальніше...

Медійна бульбашка Ґрета Тунберґ руйнує родини

Нещодавно в Естонії розгорілась сімейна драма. Її причиною стала... так звана "екоактивіста" зі Швеції — Ґрета Тунберґ. Як виявилося, в одній з естонських родин дівчина-підліток вирішила покинути школу, щоби взяти участь у світовому русі проти кліматичних змін.

Детальніше...

Пустку замість зеленого скверу мають мешканці Запоріжжя

Мешканці Запоріжжя стурбовані байдужістю місцевої влади до міських парків і сквері. Особливо гострою проблемою для промислового міста є втрата зелених зон за останні кілька років. Їх підприємливі ділки перетворюють на непотрібні містянам торговельно-розважальні центри, яких у Запоріжжі більше ніж вдосталь.

Детальніше...