Про нас

Часопис "Січовик" – це офіційне некомерційне видання українського націоналістичного Руху за Гетьманат, заснований навесні 2013 р. за сприяння незалежної мережевої інформаційної аґенції "Nаціональна Ініціатива".

Meтa — поширення серед української нації правди про її славетне і трагічне минуле, героїчне сьогодення, виправлення та розвінчання міфів та стереотипів щодо українців, популяризація ідеї побудови української держави нового типу (Українського Гетьманату), шляхом зруйнування досі існуючої антиукраїнської системи.

Редакція часопису "Січовик" прагне знизити рівень необізнаності людей у власній історії і спростувати відверто брехливі міфи, які роками навіювали у свідомість людей.

Якщо Ви бажаєте розмістити рекламу на нашому ресурсі, щоб таким чином проект отримував мінімальні кошти на сплату хостингу та домену, звертайтеся.

Редакція сайту завжди погоджується із думкою своїх авторів, бо тоді ніхто б не викладав їх статті.

Ваші цікаві пропозиції, запитання та статті можете надсилати нам на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми завжди раді співробітництву. Залишайтесь з нами!

 

© Редакція часопису "СІЧОВИК"