Не сійте вітер, бо пожнете бурю!

Українську мову упосліджували, забороняли указами та циркулярами. За українську мову відправляли на висилки у концтабір, Сибір та Далекий Схід. Носіїв української мови принижували та вбивали не роками, а століттями, проте вона не зникла, якби того хотіли ті, хто прагнув її стерти з лиця Землі!

Детальніше...

Втрачені можливості добровольчого руху

Один із засновників батальйону "Донбас" Семен Семенченко нещодавно оприлюднив власну стратегію територіальної оборони України. Він запропонував організувати ешелоновану систему — зміцнювати не тільки підрозділи, що перебувають у зоні бойових дій на Сході, але й вибудувати стратегічні межі у так би мовити мирному запіллі. Правильні, дуже правильні речі актуалізував та тільки пусте це все...

Детальніше...

Українцям слід формувати порядок денний вже на завтра

Якась в Україні безпрецедентна бідність критичного духу. Натомість повне панування одноразового, фрагментарного та сингулярного мислення. Замість того, аби зрозуміти глобальні тенденції ХХІ ст., зайнятися справжньою інтелектуальною працею, почати обговорювати сучасні ідеї – в суспільстві постійно обсмоктуються застарілі проблеми та перетравлюються думки, навіяні засобами масової інформації.

Детальніше...

Багаторічне сплановане банкрутство — доля одного з промислових гігантів України

Чинна влада в Україні вже майже рік форсує тему приватизації державних підприємств. Причина цілком зрозуміла — майже за безцінь як у 1990-х рр., розпродати важливі промислові об'єкти, котрі чомусь вважаються збитковими, а також збільшити статки й так не бідних своїх партнерів. Однак є в Україні підприємство, яке вже давно намагаються вивести з державної власності й віддати у приватні руки, — мова про Дніпровський електровозобудівний завод.

Детальніше...

Совєцька пропаганда жива, бо дієва

Постійно спостерігаю за біснування вати під рекламними постами. Тоталітарна пропаганда працювала чудово. Міф так званого "побєдобєсія" ще житиме довго, на жаль...

Детальніше...