Егоїзм кожного з нас вбиває державну самостійність

"Вода замерзає і перетворюється в міцну кригу, а Україна тане і перетворюється на воду, яку всі топчать...", – так бачать теперішню ситуацію ті, кому не байдужа доля нашої державності. Адже події, які відбулись за весь час нарешті здобутої самостійності, оспіваної ще Великим Кобзарем, скоріше нагадують сценарій топленої води. Нас всі топчать, а ми сваримось не помічаючи очевидного.

Детальніше...

На зміну постмодернізму прийде нове Середньовіччя

Вони шепочуть нам: "Істина в тому, що її немає. Є лиш плюралізм думок". Нам ллють у вуха брехню, прикриваючись наївною тезою, що "всі люди рівні, а ті, які пригноблені, то навіть рівніші за інших". Та хіба це правда?.. Можливо, нас вкотре обдурюють пройдисвіти, а ми наївні, сліпо віримо у їхні мантри. 

Детальніше...

Більшість дівчат, які свідомо йдуть в армію, прагнуть принести користь Україні

Кажуть, у війни не жіноче обличчя, і що війна — справа виключно відважних чоловіків. Погоджуємось, так і є! Але умови гідридної агресії, в які нас затягнула Московія 5 років тому, покликала на поміч мужнім захисникам янголів-охоронців з-поміж нашого тендітного, але не менш войовничого жіноцтва. Сьогодні, до уваги наших читачів цікаве інтерв'ю з представницею прекрасної статі, дівчини-добровольця з передової московсько-української війни. Аліна Дідик (на псевдо "Боня") не побоялась залишити буденні справи мирного життя й свідомо обрати шлях оборонця рідного краю.

Детальніше...

Націоналісти захистять все, що дороге Україні

Публічний дискурс належить лібералізму. Його складові – права людини та ґендер, антидемократичний погляд на суспільство. Право і стать домінують і повністю затінили права народів на свою культуру, громадянські права, українську культуру та віру.

Детальніше...

Підрозділ "Сармат" здійснив шість рейдів у тилах окупанта!

Новітній український добровольчий рух став справжнім феноменом. Він продемонстрував єдність і завзяття громадян всієї країни від Закарпаття до Криму і Донбасу. Ті, для кого війна була лише словом у підручнику з історії, без жодного сумніву стали у перші лави її оборони. Серед тих відчайдухів був і легендарний підрозділ "Сармат". Наш головний редактор Денис Ковальов поспілкувався з командиром цієї військової формації – Олександром Писаревським (на псевдо "Сіґурд"), і дізнався, у чому ж сила та незламність українських добровольців.

Детальніше...