Політика передбачає співучасть

Все частіше у політичних процесах ми маємо справу з логікою, яка немає нічого спільного з нормативами сучасної політології чи соціології та категоріями поділу на правий/лівий. І це працює все краще і краще. Вона вже є не випадковістю, а радше сталою тенденцією.

Детальніше...

Українці нікому не давали права грабувати й брехати від свого імені

Українцям весь час закидають, що ми делегували владні повноваження якимсь виборним органам влади. Гадаю, що краще опустити той факт, що реально керують у нас не виборні органи, а цілком така, без нашої участі сформована і нами непризначена бюрократія. А її середня і нижня ланка не змінюється, що б ми там з вами не навибирали.

Детальніше...

Чорнороби війни

Пролетаріат війни, її чорнороби — це прості солдати! А й справді в дечому подібні на пролетаріат. Злостивий тиран Владімір Лєнін (коли ще був правозахисником, а не тираном) зауважував, що революційна свідомість не народжується сама собою з класової боротьби, але може бути привнесена ззовні, революційною партією.

Детальніше...

Яка ціна часу і як його цінувати?

Найбільша помилка людства полягає в тому, що ми впевнені, що в нас є час. Час на сім‘ю, на роботу і навчання. Люди завжди говорять: час ще не настав. А коли він настане? Ти хоч усвідомлюєш те, що тобі, можливо, залишилося жити лічені хвилини, то про який час ти говориш?..

Детальніше...

Перші бої дали зрозуміти — ворог прийшов надовго

Напередодні Дня захисника України знайомимо наших читачів з непересічною особистістю — добровольцем легендарного підрозділу "Сармат" Ігорем Куликовським (на псевдо "Еґіль"). Наш головний редактор Денис Ковальов поспілкувався з захисником України про його бойовий шлях і відносини з місцевим населення вже звільненої Донеччини. А також ми дізналися, що думає доброволець про сучасний стан справ в державі, керівництво якої здає наявні позиції.

Детальніше...