Закарпатські цигани збурюють українців своєю нахабністю

Останнім часом в Ужгороді та й по всій Закарпатській області надзвичайної актуальності набула проблема циган-ромів. Кожен другий день в новинах пишуть про пограбування, зґвалтування, нахабне хуліганство, продаж та публічне застосування наркотичних засобів, вандалізм, здійснюваний представниками вище згаданої національності. І це не вичерпний перелік злодіянь представників циганського етносу...

Так звані роми є надзвичайно небезпечним елементом для будь-якого суспільства, не тільки українського! Адже вони являють собою такий собі національний злочинний клан. В них діє залізна дисципліна та кругова порука, через що вони відчувають себе безкарними. Серед звичайних людей склався стереотип, що цигани – це звичайні дрібні злодюжки, які лише займаються грабіжками та хуліганством, але за останні роки циганська злочинність перейшла на новий рівень. Чимало циганських родин активно займаються наркоторгівлею, торгівлею зброєю та навіть людьми. За свідченням фахівців з МВС України, щонайменше 30% наркоринку прикривають собою саме цигани.

Столиця Закарпаття, чарівний Ужгород, серед туристів та мешканців інших міст давно вже асоціюється з циганами. А для звичайних ужгородців вони приносять неприємності вже всіма відомими способами, такими як викрадення люків та інших речей з металу, щоб здати на металобрухт, вандалізм (розбиття вікон, ламання дерев, смітників, лавок, тощо) заради забави, ґвалтування жінок та дітей, "гоп-стоп"... Також в Ужгороді існують декілька таборів, які просто своєю присутністю блокують прохід і цілий район для звичайних ужгородців, адже проходити повз ці табори є справді надзвичайно небезпечно, ти одразу стаєш для мешканців табору ціллю та наврядчи вийдеш звідти цілим або хоча б без пригод.

Спроби інтеграції циган в суспільство показали, що це марна справа. Новин та галасу з приводу нахабності ромів тисячі, а дієвої відповідної реакції як не було, так і немає! З десятків тисяч циган "інтегрованими" ставали всього кілька десятків. Більшість, а саме 95%, залишались вірними своєму звичному способу життя, тому вважаємо, що боротись з цією проблемою варто іншими методами.

 

© Карпатська СІЧ