Прийшов час полишити зону комфорту

Більшість проблем, які ми маємо в сучасному нам суспільстві постали як побічні наслідки промислової революції. В обмін за комфорт, порядок, безпеку та технологічний розвиток, ми страждаємо від відсутності мети існування в житті, браку здорових стосунків між чоловіком та жінкою, розвал родинних та племінних структур, хронічних хвороб, а керує нами невелика група людей, що володіє невидимою централізованою владою.

Більшість з нас живе вже в "пост-індустріальному" світі зі всіма його вадами, попри це вкрай суперечливим буде твердження, що нам однозначно і безапеляційно пощастило. Промислова революція уможливила дві ключові речі: 1) Контроль за більшістю економічних та людських ресурсів Землі з боку відносно крихітної групи, яка контролює поведінку та уми мільярдів людей; 2) масове зростання населення завдяки досягненням агропромислового комплексу, гігієни та медицини. В результаті ми отримуємо велику групу людей під владою крихітної групи. Засоби, якими здійснюється контроль за масами немислимі без досягнень промислової революції. Глобалізація, мультикультуралізм та залежність людей від урядів та корпорацій суть найефективніші та найлогічніші шляхи, через які еліти встановлюють контроль за планетою, а з розквітом нинішньої банківської системи, ця ідеологія просувається усюди в світі.

Еліти переконали нас, що ми живемо в блаженній добі прогресу, але вона добра для них, але не для нас. Нам дають пряник у вигляді дешевої електроніки, можливості "подорожувати" та користатись із занепаду традиційної моралі, в той час як вони отримали непомірну владу та багатство. Це все можна без вагань назвати найбільш злодійською угодою у всесвіті у всі часи. Вам до кишені поклали долар, натомість відібрали всі засоби до існування та зруйнувавши основи суспільства. Ось 9 висновків, які можна зробити з огляду на те, як працює чинна система:

а) Життя в добу після промислової революції сповнене суспільних патологій та психологічних мук, скільки люди живуть стерильним і неповноцінним життям, далеким від задуму природи.
б) Глобальні еліти втілюють в життя задачу зі знищення чисельності груп здатних до усвідомлення загрози та збройного спротиву; мова йде передовсім про білих людей. Надмір білих людей є перешкодою для їх влади і задач з контролю за населенням.
в) Ліквідація чинної промислової системи та повернення до доіндустріального та традиційного життя покращить добробут та повноцінне існування людства, але також матиме результатом смерть половини населення планети, передовсім через брак їжі, особливо серед мешканців міст.
г) Глобальні еліти прагнуть зберегти індустріальну систему суто для своїх цілей. Знищення деяких груп населення допоможе зберігати контроль, коли технології вдосконаляться, і не стане потреби у великій кількості населення для роботи. Їх головна мета – контроль над мінеральними, економічними та трудовими ресурсами на Землі, паралельно зі зменшення потреби у власне людях як таких.
ґ) Підрив влади еліт можливий тільки зі знищенням індустріальної системи, починаючи з сучасних фінансової та банківської складової. Чи покращить життя чималої частини людства виштовхування їх з "матриці" існування ближче до природного стану (мова не тільки про харчування чи щось подібне, але, наприклад, про відносини між протилежними статями тощо), однак, ще більше людей буде бідувати, або ж навіть і не виживе зовсім.
д) Все, що шкодить системі, але не знищує її, насправді тільки посилить її з часом, дозволивши створити нові ніші для заробітку та підтримання сталості влади глобальних еліт. Допоки існує сучасна фінансова система, заснована на лихварстві та системі великих банків, невелика група торгашів буде підривати всі інституції суспільства пропагандою, яка слугуватиме їх брудній справі.
е) Найбільшим ударом по системі в найкоротший термін і який під силу кожному - це народження якнайбільшої кількості дітей. Звісно, еліти погодяться на це, якщо Ви дозволите заражати їхній розум розпустою, атеїзмом, педерастією, споживацтвом, космополітизмом, псевдо-націоналізмом, але Вам будуть заважати розмножуватись, якщо Ваші нащадки будуть самодостатніми та сильними. Система зробить все можливе, щоб зробити з Ваших дітей рабів, засираючи їм з дитинства мозок в дитсадках та школах, колючи підозрілі вакцини, та напихаючи генно-модифікованою "їжею". Однак, це не привід здаватись, а радше навпаки. Чим більше буде дітей в розважливих людей, тим важче системі буде їх перевиховати.
є) Дітонародження стало скалкою в тілі системи. Раніше людські істоти були потрібні для створення матеріальних благ, проте розвиток техніки зробив з більшості людей перепону на шляху до цілей глобалістів. Існують переконливі підозри, що повсюдна пропаганда педерастії та транссексуалізму є сигналом до скорих втілень планів щодо скорочення населення. Пропаганда міграції слугує підриву життєздатності корінного населення (чи точніше кажучи – білого в Європі та Північній Америці).
ж) Система виказує нині стресове становище через ряд провалів та зростання невдоволення серед білих людей в Європі та США, тому слід очікували значного збільшення кількості та інтенсивності дегенеративної пропаганди, особливо в ряді країн обраних як експериментальні майданчики (наприклад, в Україні після 2013 р.).

З описаних вище висновків, можна зробити три припущення про можливий розвиток подій в найближчі кілька сторіч: 1) Систему буде зруйновано через події, які ми не можемо передбачити нині або ж через масовий людський спротив, який еліти не зможуть придушити. Людство чекає скочування в доіндустріальні "темні віки", а населення планети скоротиться; 2) система буде зміцнена елітами та контроль за людством буде тільки дужчати. Будуть розвиватись програми з "євгеніки", чи точніше – напрацювання на місце людей істот, потрібних глобалістам, а система розмноження людей буде під пильним наглядом (що вже наразі значною мірою втілено). Кількість пост-людей буде значно меншою, аніж тепер; в) світ розділиться на малонаселену частину з супертехнологіями, та щільно населену з менш розвиненими, які постійно перебуватимуть в стані війни.

Перший крок у війні проти глобальних еліт – це усвідомлення того, де ж пролягає лінія зіткнення. Це не "ліві" проти "правих" (ці слова взагалі нині позбавлені сенсу), а глобалізм проти націоналізму (але не сенсі боротьби, наприклад, каталонців проти іспанських "поневолювачів", ну і... Ви зрозуміли). В деяких країнах нині можна спостерігати зростання націоналізму, однак доки там не буде поставлено задачі знищення цілої фінансової системи та відмови від способу мислення, який призвів до приходу індустріальної доби, ці тимчасові успіхи не обернуться нічим. Зрозуміло, що слід не лише ліквідувати глобалістів, але й відмовитись від мислення, яке уможливило їх панування (Ернст Юнґер на старості та Мартін Гайдеґґер протягом всього життя чітко поставити ці проблеми). Лишень одна відмінність світу в майбутнього від нинішнього Вам на розсуд: яким чином буде знищено більшість населення Землі: через заміну на керованих глобалістами біороботів чи завдяки знищенню системи, від якої залежна так чи інакше велика частина населення планети.

 

© Українська ЗЕНТРОПА