Сім'я – цеглина суспільства

Родина, сім'я – це невеличка цеглина, завдяки якій будується суспільство! Кожна родина має свій набір цінностей, який формує в першу чергу атмосферу всередині, норми поведінки як у родинному колі, так і зовні. Моральні цінності сім'ї – наче скарб, що збирається не одне століття!

Батьки обов’язково повинні передавати своїм нащадкам у спадок ці "скарби" – це не тільки матеріальні цінності, а ще й устої, традиції, норми та правила, духовні надбання. За багато тисячоліть людство дуже змінилося, але модель сім’ї залишилась незмінною! Здорова родина не може існувати без чоловіка, дружини та діток, але ми будемо спільно протидіяти загрозі, яку зараз несе ЛГБТ-пропаганда (тотальна рівність всіх і вся, радикальний фемінізм і ґендерна ідеологія).

Сім'я зі своїми підвалинами має дуже важливий вплив на формування особистості. Кожна освічена людина знає і розуміє, що будуючи свою родину, вона створює нову комірку суспільства, і бере зобов’язання не тільки перед собою та близькими, а й перед усім суспільством, створити сильну та міцну родину. Сім'я – це як маленька планета зі своїм власним світом, тому що знаходиться серед мільйонів планет у системі сімейного життя. У кожної з них, є свої правила, свої підвалини, свої таємниці і свої цінності!

Тільки справжня родина може подарувати нам особливу радість і щастя. Ми повинні пам’ятати і цінувати це. Ми за здорову родину!

 

© Права МОЛОДЬ