Наближаймо світанок української нації!

Італія – дуже суперечлива країна, внутрішньо роз’єднана, з ослабленим національним почуттям. Тут часом усе відбувається навпаки: спершу постала об’єднана держава, а потім – нація. «Ми створили Італію, тепер треба створити італійців» – хрестоматійна фраза письменника-історика Массімо д’Адзельйо. В Італії традиційно протиставлені Південь і Північ, як в Україні – Захід і Схід і це не може не впливати на соціально-політичну ситуацію в країні...

Наголосимо, що попри усі слова та навіть спроби довести зворотне, Україна  держава, яка вже існує. Тепер завдання кожного з нас створити українця. Це стосується не стільки народження дітей, скільки створення образу українця, пропаганди та активного просування основоположних націєтворчих принципів. Активна позиція і наполегливість порівняно невеликої кількості українців вже здійснила чималий вплив на розвиток української мови. Наша мова вийшла зі стану оборони і перейшла у наступ. Тепер перед українцями постала нова, ще більша загроза  руйнівна ліволіберальна ідеологія.

Жоден з нас поодинці не здатен фізично протистояти насадженню збоченню на вулицях, у школах, міністерствах і культурі. Але кожен може висловити своє ставлення, поширити інформацію, вийти на протест, тощо. Наша активність, віра у свою правоту, наполягання на своєму, заперечення і максимальний інформаційний спротив можуть робити дива. Якщо зараз здається найтемніший час, то незабаром прийде світанок. Світанок української нації! Без усвідомлення цього не можливо збудувати здорову національну державу європейського типу, щоб там не казали у Москві та Брюсселі.

 

© Олександр СЕРГІЙОВИЧ