Націоналісти захистять все, що дороге Україні

Публічний дискурс належить лібералізму. Його складові – права людини та ґендер, антидемократичний погляд на суспільство. Право і стать домінують і повністю затінили права народів на свою культуру, громадянські права, українську культуру та віру.

Не дивно, що агресія проти суспільства у виконанні ліберальних екстремістів з числа лоббістів педерастії загортається у дискурс "прав людини" і "недискримінації". Українська культура та її майбутнє не може бути зневаженою на вимогу купки агресорів. Україна, її освіта і державна політика не можуть бути змінені меншістю смішних проплачених збоченців.

Чому вони дозволяють собі нав'язувати агресивне збочення як норму і як цінність  щонайдивніше  демократії, коли всі громадяни проти (за винятком проплачених грантоїдів)? Для чого на люди виносити свої справи у ліжку? Бо може справа якраз у тому, щоб змінити під себе суспільство?

Чому українську культуру з її сімейними цінностями хочуть знищити, коли вона тільки відроджується (екстремісти у серці столиці дозволяють її атакувати, як спецназ РФ у Криму і Донбасі? В Україні іде війна і триває економічна криза. Наша кров і увага прикута до фронту.

А для екстремістів це час ударити суспільство у спину. Вони хочуть доступу до телевізора, щоб промивати нам мізки, до освіти, щоб видавати себе за наукову істину, до виховання, щоб нашим дітям у 6 років пояснювати нормальність педерастичного "вибору". Такий їхній план.

Чому лоббісти педерастії отримують гроші з-за кордону і підтримку посольств Норвегії, Швеції, Нідерландів тощо, на те, щоб міняти все суспільство і домагатися у нас визнання гріха, некультурності, збочення, неосвіченості, а ми мовчимо й спускаємо цим рецидевістам зневагу України? Суверенітет України-бо атакують не тільки зі Сходу, а й із Заходу! Просто гляньте навколо: реклама по ТБ і в інтернеті, різні вуличні плакати та урок секс-освіти в школах, тощо.

Якщо наша незалежність, культура, віра і майбутнє  це дрібниця, якою можна комусь нехтувати, то українці повинні їх змусити поважати. Тоді ми націоналісти захистимо все, що дороге Україні. А заразом і те, що вороже її ворогам.

 

© Юрій НОЄВИЙ