На зміну постмодернізму прийде нове Середньовіччя

Вони шепочуть нам: "Істина в тому, що її немає. Є лиш плюралізм думок". Нам ллють у вуха брехню, прикриваючись наївною тезою, що "всі люди рівні, а ті, які пригноблені, то навіть рівніші за інших". Та хіба це правда?.. Можливо, нас вкотре обдурюють пройдисвіти, а ми наївні, сліпо віримо у їхні мантри. 
Ми народилися після того, як Френсіс Фукуяма оголосив про кінець історії та перемогу лібералізму. Тому сам факт нашого народження є викликом для наявного світового порядку. У цьому ворожому світі ми об'єднуємося у мистецькі кола, політичні банди та філософські гуртки. Камінчик до камінчика ми будуємо наш новий світ – за ідеалами справжнього. Вірність, сміливість, честь, жертовність, віра – за цими цінностями інтуїтивно заходимо своїх. Ми народжуємо нову аристократію – тих, хто має місію тримати фронт боротьби Космосу проти Хаосу.
Подивіться на середньостатистичного виборця? — Це нещасна людина, котра ненавидить владу (яку сам обрав); він боїться воювати (бо не створений для цього); він вміє писати та читати (але навіщо? Адже він не написав у своєму житті нічого вартісного). Втекти у Польщу чи Московію у пошуках пана — це станова мрія українського свинопаса! А проте, щоб врятувати Україну від трудової міграції слід почати не зі створення робочих місць, а з відновлення аристократії.
Ми маємо народити таких панів, служити яким вважатимуть за честь не лише співвітчизники, а й представники кращих європейських народів. Українські націоналісти як ніхто відчувають за собою обов'язок зробити своїх співгромадян щасливішими, бо цього вимагає доля! Ми збудуємо державу, де воїн матиме війну, трудівник роботу, а священик – піст і молитву. Тож, вперед до світлого Середньовіччя!
 
Друг "БЮРОКРАТ"