Егоїзм кожного з нас вбиває державну самостійність

"Вода замерзає і перетворюється в міцну кригу, а Україна тане і перетворюється на воду, яку всі топчать...", – так бачать теперішню ситуацію ті, кому не байдужа доля нашої державності. Адже події, які відбулись за весь час нарешті здобутої самостійності, оспіваної ще Великим Кобзарем, скоріше нагадують сценарій топленої води. Нас всі топчать, а ми сваримось не помічаючи очевидного.

Нас руйнують, нас нищать, пропагують бозна що з екранів телебачення, а ми приймаємо цей шлак із посмішкою та не хочемо зупиняти акт зґвалтування нашої країни. Ми об'єкт, а не суб'єкт! Усі звикли говорити про те, що ми маємо зараз, але давайте зануримось у те, що ми мали колись...

Початок ХХ століття. Нарешті, Російська імперія падає, українська інтелегнція отримує повну владу в регіоні (Наддніпрянщині) та нібито ось, той самий момент, коли треба всім українцям об'єднатись, ми починаємо сваритись за владу. Класичний сценарій, який закладений в підсвідомості нашої нації.

Ми завжди все втрачаємо та просто нищимо всі можливості, які в нас є. У ХХ ст. було все, щоб стати державою, але була одна річ, яка зруйнувала ці сподівання, і її назва  егоїзм. Саме завдяки егоїстичній поведнці та бажанню отримати владу, українці не змогли утворити на клаптику неймовріно родючої землі державу "Україна"!

Але що ми бачимо зараз? – Те ж саме, що і 100 років тому. Не згадуємо олігархічну систему, неякісну освіту, погані медичні послуги, корупцію, економічне становище та ще купу проблем, які існують зараз і стали наслідками багаторічної московської окупації.

Саме у цей період часу ми маємо політичну еліту, яка здійснює свої егоїстичні намагання захопити та приборкати якомога більшу владу. Подивіться запис з Верховної Ради та ви побачите, що навіть у складний для країни час, коли понад 40 млн. людей очікує на рішення представницького органу влади (скажімо щодо повного закону)  парламенту, ці паскуди сваряться за вплив на остаточне рішення. Деякі політичні групи з колишніх регіоналів взагалі голосують проти.

У час, коли для країни потрібна саме єдність, вони ділять сфери впливів навіть в законі... І варто додати, що майже всі партії в парламенті знаходяться під олігархами, тобто вони бояться за вибори, гроші великих магнатів та якісь менш суттєві події більше, аніж за власну країну та власний народ. Цур таким представителям та носіям влади!

 

© Вільний ДЕКАДАНТ