Час зупинити повзучий ґендер

Ґендерна політика — це демографічна загроза існуванню українській нації! Про це варто говорити вголос, адже ті, хто її насаджують різними методами в Україні, готують справжній етноцид за сталінськими методичками. Не буде зайвим додати, що і гомодиктатура під виглядом боротьби за "права людини" (насправді збоченці!) направлена на знищення інституту сім'ї й традиційних цінностей.
Поки не почали надходити в Україну транші від різних міжнародних фондів на підтримку "прав ЛГБТ" і "ґендерної рівності", уряд нашої держави не проводив жодних заходів, щоб якось сприяти просуванню цих збочених рухів. "План 2020", проплачений єврейським мільярдером Дьордьом Шорошом мадярського походження (більш відомий як Джордж Сорос) та іншими прихильниками знищення національної ідентичності європейців, став відправною точкою уряду Арсенія Яценюка у 2014 р. Від тоді пішли зміни у законах щодо втілення у життя ґендерної політики й просування в освіті, мистецтві та культурі ЛГБТ-"цінностей".
Варто наголосити, що зміна чинного законодавства на догоду так званій сексменшині спрямована не тільки на легалізацію гей-парадів, але й на втілення у життя такого явища як психічні збочення (педофілія, хірургічна зміна статі та їм подібні аномалії). Ґендерна політика за своєю суттю підриває і так нестабільну демографічну ситуацію в країні, де 6-й рік триває війна з Московщиною. Загроза, яку несуть адепти ґендеру не просто небезпечна, вона — катастрофічна, бо на підміні понять (замість тато і мама вживати просто опікун) вона не зупиниться, а тому маємо боротися з цим огидним явищем допоки не пізно!
 
© Костянтин ВЕДМЕДЕНКО