Більшість громадян України — невігласи (лібертаріанці)

Пригадую, що до подій зимового Майдану патріотів України можна було порахувати на пальцях. Загалом десь так і робила тодішня міліція. Проте рік 2014-й став трампліном. Адже патріотів стало в десятки разів більше. Однак я був щиро переконаний, що то тимчасове явище...

Казати, що мої слова справдилися, немає сенсу, бо так і сталося. Було зачарування — стало розчарування. Тепер вже поліція може знову рахувати на пальцях патріотів. Те розчарування не залежить від самої України. То скоріше не виправдалися очікування.

Але ж патріотизм, то не тільки любов до країни  то ще і вірність. Вірність Володимировому Тризубу, жовто-блакитному Прапору та Гімну. Це — вірність Ідеї та батькам! Бо ж їсти український хліб  це або бути частиною українського народу, або паразитом. Кожен сам має усвідомлювати свою участь.

Колись один швед прагнув воювати за Україну, а я поставив йому питання: "Чому ти хочеш боротися за Україну?". Він тоді відповів: "У шведів, як і в українців, синьо-жовта кров". Але для багатьох українців не зрозумілі ці поняття. Адже вони — невігласи. Чи як вже модно казати  лібертаріанці.

 

© Юрій ГРИГОР'ЄВ