Не "народна" війна

Війна, що триває на сході країни з російським окупантом не є народною. На Донбасі воює невеличкий прошарок добровольців-патріотів і волонтерів-патріотів. Для решти населення війни у країні не існує. Населення зазомбоване вінницько-чернівецьким кланом мародерів, очолюваним Турчиновим, їсть поп-корн біля телевізора із задоволенням собі трохи щемить нерви у безпечній для здоров'я дозі адреналіну. Населення, за прикладом влади, продовжує розкрадати країну, сподіваючись, що Бог її знову чудодійним чином врятує. А вони при своєму лишаться.

Але не цей раз, не цей раз, бо у владі вже не зрадники, а вороги України! Олександр Турчинов, який здав Крим рік тому і розпалив міжсобойчик з російською владою на Донбасі, обіймає одну з найважливіших посад у країні. Його поплічник Сєня Яценюк впевнено веде населення до остаточного зубожіння. Витягуючи останні кошти з населення. Президент-лавочник чудово робить бізнес під час чуми і дурить населення з приводу його тріумфів на дипломатичній ниві! Їх немає. Лідери найвпливовіших світових країн ставляться до президента-лавочника з презирством. Президент, який закликає увесь світ до санкцій проти Росії, сам цих санкцій не оголошує, і чудово веде бізнес у країні-окупанті. Лохів серед лідерів світових держав немає.

Якщо зубожіння населення - це інструмент для руйнації та зливу країни, то мета провладних шахраїв обмалювалася вже ясно! Якщо не буде держави Україна - то їх не судитимуть, бо злочини вони робили саме проти цієї держави. Нема держави, немає її законодавства, на якій підставі їх судити? Тому вони й розгорнули ці інформтехнології по дискредитації добровольчих батальйонів, єдиних боєздатних підрозділів у війську! Тому вони платять підгодованим міліційним батальйонам по 12 тис. на місяць зарплатні, у надії що за ці срібники вони завтра стрілятимуть у тих, хто реально воював. Тому у військкоматах не беруть у армію спеців і бажаючих воювати, а заганяють примусово тих, хто на війну не хоче йти і воювати не буде.
Раніше це скидалося на головотяпство військомів, зараз чітко видно скеровуючу руку. Як і ці дивні перемир'я, під час яких терористи захоплювали усе нові й нові українські землі. Як і приниження солдат-регулярів, які не мають права відстрілюватися, а мають право тільки гинути! Давайте відкривати очі, давайте не дурити себе: Порошенко, Яценюк, Турчинов цілеспрямовано і планомірно знищують українську державу! Усім зрозуміло, що Порошенко - не президент миру, а президент ганьби! І якщо раніше, ми розуміли, що Пєтя просто фізіологічно боїться Путіна, що не може лавочник бути президентом, що він від того ж корита, що і Янукович, то тепер розуміємо, що своє завдання він виконує на відмінно.

Завдання по знищенню держави Україна! Усім зрозуміло, що війну на Донбасі не виграти допоки уся країна не напружиться, допоки війна не стане народною! А країна п'є і гуляє під байки мародерів і ворогів при владі, окучена їхніми технологіями, що скоро заживемо, як у Європі! Та Європі насрати на нас, як завжди! Вони навіть до нас на проводи не прийдуть. Їм з Путіним зручніше, аніж з нами.

А знаєте, чому війна не народна? - Немає фольклору про війну. Не народила народна творчість героїчного епосу. Згадайте Майдан. Хоч і профінансований олігархами, він був народним повстанням. Писалися пісні ("Воїни Світла...", "вітя чао..." тощо) знімалися фільми, писалися геніальні вірші ("Никогда мы не будем братьями" тощо). Не перелічити. Рік війни минув, що подібне у суспільстві народилося? Ну є "Повертайся живим" та "Мы бежим по выжженной земле" - оце усе! Вони зробили усе, аби ця війна була не народною! Підло, підступно, але ці блюзніри досягли своєї мети! Ніяк не нажеруться! Доля України у наших руках, але Україну не можна захищати із заплющеними очима!

 

© Олександр ЯРОШЕНКО, боєць Добровольчого батальйону ОУН