Україна - фабрика рабів

Ми чомусь дуже гордимося, коли українців називають працьовитими і не вибагливими, але це характеристика хорошого раба. Тисячоліття володарювання іноземців сформували в населення сучасної території України стійку властивість, сприймати чужинців, як єдино-правильну владу і коритись їй.

Це відбувається на підсвідомому рівні, а тому навіть маючи можливість вибору, українці вибирають чужих для своєї нації людей. Це психологія раба, а тому українці сприймають владу, як експлуататорів. які в силу обставин мають право грабувати і експлуатувати народ. Тому і відбувається таке тупе споглядання, як країну грабують чужинці з українськими паспортами. Це дуже добре розуміє і використовує пан Петро Порошенко. Заміщуючи усіх українців при владі на жидів, а де не вистачає жидів, то на грузинів,він убезпечує владу від бунтів.
Про що й засвідчує призначення Міхейла Саакашвілі головою Одеської ОДА. Тупе бидло не хоче розуміти, що пішовши на губернаторство Одеси, перед Саакашвілі відкрились такі можливості збагатитись, що президентство в Грузії не йде в ніяке порівняння. Навіть оприлюднення його доходів в США, не наводить ні на які думки. Усі хочуть вірити в Саакашвілі, як в безкорисливого Христа і вже починають заздрити одеситам. Усім хочеться такого грузина. Своїх же поодиноких борців за свою свободу, народ не спішить підтримувати. Тільки після смерті герої отримують визнання і відображення у фольклорі.
Про наш рабський менталітет свідчить також причина нашої революції. Вийшли наші студенти за право покидати безперешкодно країну. На відміну від вірмен, ніяких економічних вимог Майдан не висував. А, що в нас усе так добре було? Народ не хоче по справжньому боротись з корупцією, звикнувши відкуплятись, даючи хабарі, не розуміє, що це шлях в нікуди. Тому і є велике бажання вирватись з цієї країни, емігрувати кудись, що стимулює здатність асимілюватись. Така наша властивість дуже подобається панам з інших країн, де є потреба в дешевій рабсилі. Коли наших співвітчизників гонить з країни нужда і війна, зумовлена правління чужородних правителів, білих рабів з України, готові прийняти в інших країнах.

 

© Тарас ДЕЯК