За що пресують патріотів?

Батальйон "Торнадо", названі МВС "вбивці" українофоба Бузини, "Правий Сектор"... Всі ці гучні справи в патріотичному середовищі почали називати замовними і затаврували "зливанням патріотів" зі сторони влади. Оскільки ситуація дійсно "печальна", а розкидатися словами "зрада", "всіх зливають", як малолітні та не дуже розумні користувачі інтернету, не хочеться. Отже, що поєднує в один логічний ряд справи напівкримінального батальйону "Торнадо", свободівця та унсівця з ідеальною репутацією та "Правий Сектор".

Батальйон МВС "Торнадо",колишній "Шахтарськ", розформований за мародерство. Говорити про ïхні безчинства в зоні АТО не має сенсу, бо про це неодноразово писалося у ЗМІ. Але за них взялися тільки тоді, коли вони засунули руку в чужу кишеню, перекривши канал контрабанди. Тобто, до того часу, коли про безчинства "Торнадо" знала вся краïна, міліції було байдуже на все, але тільки-но вони влізли в "чужу кишеню" МВС, відразу заворушилося.
Так звані "вбивці" українофоба Бузини - Андрій Медведько та Денис Поліщук, обидва офіцери, обидва учасники АТО, обидва громадські активісти. Чому для того, щоб списати незручне вбивство в МВС, вибрали саме ïх. Зручніше було б "повісити" на якихось маргіналів, і все було зручно та без зайвого шуму. А тут під гарячу руку МВС потрапляють просто зразкові хлопці, у яких є алібі. А справа у тому, що Андрій Медведько відразу після Майдану почав займатися люстрацією, і саме на час затримання збирав матеріали по люстраціï замісника Авакова Паскала. І якраз у день затримання мав передати документи народному депутату Ігорю Луценку. Отже, маємо справу, яка висіла собі в МВС і чекала, на кого буде ïï зручно "повісити". Тут і соратників врятували і справу відкрили, дуже зручно.
Щодо трагічніх подій в Мукачево. Знову маємо справу з контрабандою. В ЗМІ також неодноразово йшла мова про різні кримінальні "мутки" представників "Правого Сектору". Допустимо, що це все правда і "Правий Сектор" бере участь в контрабандному бізнесі Закарпаття. Дії хлопців класифікували як теракт, що має під собою підстави. Але ніхто не говорить про відкриття кримінальноï справи проти авторитета Ланьо. Справа в тому, що Закарпаття, є найбільш прибутковий регіоном в плані контрабанди, оскільки межує з трьома краïнами Шенгену. І нитки цієї справи можуть завести слідство глибоко в Киïв.
Мені як громадянину і патріоту, не подобається, що люди, які зі мною по одну сторону барикад займаються криміналом. Я розумію, що за вчорашні злочини, повинно сісти кілька бійців "Правого Сектору". Я розумію, що є достатньо підстав для розформування батальйону "Торнадо". Але чи можу я погодитися з тим, що керівництво МВС не посадить тих, кого викрили бійці "Правого Сектору" і "Торнадо"? - Ні, бо, якщо закон один для всіх, то він один для всіх. Я, якщо закон має вибіркову дію, тоді можна вважати, що закону в цій краïні немає.
Отже, виявляється, що будь-хто, хто зачепить кримінальний бізнес великих масштабів або просто високопоставленого чиновника, ризикує життям і свободою. Люди, які знаходяться при владі, повинні зробити все, щоб виправити таку ситуацію і встановити справедливість, бо в іншому випадку, цю функцію на себе візьме народ, і замість цивілізованого вирішення таких проблем по всій украïні прокотилься хвиля так званих "судів лінча", і ніхто не зможе з впевненістю сказати, які наслідки це за собою потягне.

 

© Михайло ВЕРХОВИНСЬКИЙ