Доки в Україні триватиме війна і як її пережити?

Багато українців цілого світу дуже переймаються війною, через це переживають хронічний стрес, хворіють і навіть вмирають. Розуміння сенсу нинішньої кризи дозволяє зберегти здоров’я і принести Україні реальну користь.  Найперше треба усвідомити, що ця війна може тривати довго, адже в ній зацікавлено забагато гравців. З одного боку, зацікавлена українська влада, адже завдяки війні заблокована люстрація, натомість можна далі "пиляти бюджет", наживатися на держзамовленнях і контрабанді. Кінець війни – це початок люстрації. З другого боку, зацікавлена Москва, бо війна дозволяє придушити опозицію, консолідувати суспільство і відволікти його від внутрішніх проблем. Заодно є можливість позбутися власних пасіонаріїв: хай краще воюють проти України, а не проти Москви.
Проте найважливішим є розуміння першопричини війни, адже припинити її можна тільки тоді, коли буде усунута справжня причина. Вона полягає в тому, що Москва боїться втягнення України в НАТО, а Захід боїться втягнення України у відновлену посткомуністичну імперію. Водночас обидві сторони готові змиритися з постійно нейтральним статусом України, коли вона не належить ні Заходу, ні Москві. Нейтральний статус України означає, що відтепер її суверенітет забезпечується не тільки професійними збройними силами, а й масовою народною самообороною. А це автоматично означає звільнення України від паразитичної системи, адже організовані озброєні українці обов’язково будуть вільними.
Парадоксальність ситуації в тому, що нинішня війна на Донбасі вкупі з бездіяльністю влади сприяють мілітаризації й самоорганізації українців. Додаткові позитивні наслідки в тому, що українці зменшили інтенсивність самознищення: тепер вони менше п’ють і курять, менше займаються розпустою та іншим непотребом, натомість більше тренуються і знайомляться з собі подібними. Гаряча війна на Сході – це гарна нагода українським кшатріям (касті воїнів) відродитися і відновити свою майстерність.  Таким чином відбувається перетворення нинішнього українського етносу на козацьку українську націю нового циклу.
Усвідомлення сказаного вище дозволяє відповісти на запитання, винесене в заголовок цієї статті.
1. Коли закінчиться війна? - Тоді, коли українці сформують націю озброєних громадян, організованих в територіальну самооборону, і заснують нову державу під Сонячно-блакитним прапором перемоги.
2. Як зберегти душевне і фізичне здоров’я в цей тривожний час? - Нема сенсу перейматися тим, на що не можеш вплинути. Перебуваючи в стані тривоги і генеруючи негативні думки, людина тільки забруднює інформаційний простір і знищує себе. Треба перебувати в бадьорому стані й робити добрі справи.
По-перше, викиньте свій зомбоящик, тобто телевізор, бо він є головним генератором негативу. Краще почитайте розумну книжку, пограйтеся з дітьми, поспілкуйтеся зі світлими людьми, приберіть помешкання. Вже за тиждень перебування в інформаційній чистоті відчуєте значне полегшення.
По-друге, для швидкого інформаційного очищення і фізичного відновлення займіться практикою "Живого Слова" – це найефективніша методика самозцілення.
По-третє, відмовтесь від алкогольної, тютюнової і м’ясної отрути, перейдіть на легку їжу, максимально вживайте свіжі фрукти, овочі, ягоди. Більше бувайте на природі, дихайте чистим повітрям, робіть фізичні вправи. 
По-четверте, підтримуйте все, що робить Україну сильнішою і просвітленішою. Підтримайте грошима, продовольством, технікою, амуніцією українські добровольчі батальйони або місцеву територіальну самооборону – через людей, яким довіряєте.
Народжуйте дітей, підтримуйте молоді сім’ї, створюйте умови для українських дітей і молоді. Підтримайте українські культурні проекти, розумні книжки, музичні гурти, просвітницькі сайти. Інформаційна війна зараз ще важливіша, ніж силова. Вступайте до Української асоціації власників зброї, навіть якщо у вас ще нема гвинтівки чи рушниці: сьогодні нема – завтра буде. Зброя – це атрибут вільної людини, вона піднімає настрій і надає впевненості в майбутньому. Нинішня криза потрібна Україні для того, щоб українці змінилися, стали вільною нацією, змінили стару владу і створили справедливу державу. Війна триватиме доти, доки відбуватиметься це перетворення. Війна – це жорсткий стимул до перетворень. Твердження про те, що давайте спочатку закінчимо війну, а потім змінимо себе і владу, абсолютно помилкове. Саме стара влада і старі армійські структури є гальмом розвитку і джерелом саботажу. Перетворення українського народу і зміна української влади – ключ до припинення війни і настання миру.
 
© Друг АРІЙ