Інформація, що руйнує свідомість

Всі наші поразки і невдачі ґрунтуються, так би мовити, з невинного на перший погляд телебачення і різного потоку непотрібної але впливової інформації, яка формує наші уявлення про навколишній світ. Це стосується всього, починаючи з "що вдягти" і закінчуючи "кого обирати на виборах". Спостерігаючи за життям нормальних людей, мимоволі розумієш, що від них нормального вже майже нічого і не залишилось. Сьогодні слово "нормальний" прирівнюється до слова "аполітичний", що є синонімом слова "непотрібний" або "зайвий".

Так, ми розуміємо, що знайдуться люди, які будуть захищати себе та свій спосіб життя (маємо на увазі "нормальних", тобто "зайвих") але справа в тому, що їхня думка нас хвилює так само, як їх хвилює існування та майбутне нашої нації та раси загалом. Якщо такий спосіб життя знищує нашу націю, то ми повинні знищити цей спосіб життя.
Мабуть і знайдуться ті, що маючи "екстріміську" природу, можуть помилково стати на захист "зайвих". Для того, щоб не потрапити в інформаційну оману, потрібно розуміти наступну річ - "зайвий" завжди вважає, що від нашої поразки або перемоги йому ніц не буде, тому і сторону зазвичай він обирає після кінцевого результату. Природа не приймає ніяких виправдань, якщо немає корисної дії. Якщо їм начхати на нас, то чому ми повинні перейматися їхніми капіталами та зручностями? Ми захистники нації в цілому, а не окремого майна окремих людей.
Напрочуд, зараз дуже важливо розуміти, що нас (правих, націоналістів, расистів, націонал-соціалістів, язичників) об'єднує не тільки спільна історія, культура, принадлежність, мова, земля, а і мета. Досить висувати на перший план наші розрізнення, давайте шукати об'єднуючі фактори. Нас не так багато, як малюють російські ЗМІ.
Ще вчора, стратегічно важливо було робити саме культурну революцію. Націоналізувати теле-радіо простір, або хоча б якимось чином створити бодай якусь якісну конкуренцію в світі інтернету. "Нормальних" не цікавить нічого, окрім моди на придурків та клоунів. Вони готові все життя провести в тому світі, який їм пропонують ЗМІ.
Можна довго намагатися розгадувати політичні ігри наших супротивників і передбачати їх основні сценарії розвитку подій. Але так ніколи не переможеш. Це завжди відставання за часом. Ініціативу треба брати в свої руки. Нічого і ні від кого не чекати. Це наш проміжок часу, і саме нам треба діяти зараз.
Смерть байдужості! Захищаймо один одного!

 

© Друг АРІЙ