Тероризм і повсякденність

Правда така, що не за французів з концерту блек-металу переживає быльшість українців... А за свої розстріляні мрії: за рожевий Париж і гламурних тьолочок, за комфортний туризм до Лувру та фільми Люка Бессона. Ціна життя в Парижі значно вища за ціну життя в Києві!

 

Саме тому, коли спецназ з автоматів в упор розстріляв мирних майданівців, то Європу це не торкнуло. Ні флешмобів, ні спеціальних опцій Фейсбука... Наше життя дорівнює 0,05 європейця! Десь так, думаю. Що вже там про жертви на Донбасі, адже убиті на Сході не сильно качають навіть Київ. Правда ж? Всі звикли що хтось гине. Ну війна ж... Чи як?

Якщо нас турбує проблема тероризму та смуглих пацанів обвішаних вибухівкою, то поговоримо й за це. Тут важливо правильно розуміти причини. Якщо їх не розуміти, то проблеми лише загостряться. А ще нас почнуть розводити вже наші пройдисвіти. Біда це найкраща пожива для політиканів. От Арсен Аваков уже заявив, що змиріться що буде посилений незаконний шмон, бо: "У нас інформація про загрозу!". Мусора звичайно написали, що загроза з Росії, але хто буде відвертати загрозу? Беркута, які досі мріють за помсту майданутим? Які зливали по договорняку російським військам населені пункти? СБУшники, куди зараз набирають проросійських православних дебілів, які "увєрєнєни, что националізм ета болєзнь! Псіхічєская!". Вибухи у Парижі закінчаться черговими проблемами для патріотів в Україні.
Так от щодо причин... Ісламські держави та бедуїни нечухані не страшні там. У військовому плані це нестрашна сила. Вони страшні тут. Звідки у них такі круті агітаційні ролики? Тому що їх змонтували чурбеси, які вчилися в Європі, але за бабки погнали назад до себе в пустелю працювати на Халіфат. Європа дала їм все, але вони скористалися цим задля інших цілей.

Чому вони просочуються крізь потужні європейські кордони і служби безпеки? - Тому що формально це громадяни Європи. Араб-джихадист "такий же європеєць, а нації це фашизм, ми усі рівні, усі на ґей-парад!". Уважно слідкуйте за брехнею лібералів. Сьогодні кажуть - "убивці були громадянами Франції та говорили по-французьки". Так, бо ліберали ще давно затягували в ЄС орди арабів та негрів. Саме їхні діти тепер франкомовні терористи, а не французи. Вибачте, але це "фашистський" факт. Ця внутрішня агентурна мережа терористів зараз робить можливим протягувати в Європу і нелегалів, і зброю, і непомітно ховати це все, знаючи де і як. Бо вони ВСЕРЕДИНІ системи. Їх допустили. Їм дали всі права.

Чому це буде продовжуватися? Тому що наплив мігрантів не зупинити демократичними засобами. Хіба Польща й Мадярщина різко вирішили закрити кордони. Не шановні євролідери як Меркель і Оланд надалі блеятимуть, що "головне не дати злякати наші принципи ґей-парадів і мультикультуралізму!". І в Україні наші проститутки в уряді нічого закривати не будуть. Чим менше пускатимуть окремі країни в Європу, тим більше попливе сюди, до нас. Ось так!

 

© Євген КАРАСЬ