Спалити білі прапори

"Ми налаштовані рішуче! Перед виступом наші активісти готуються морально, щоб переламати кістки навіть тим, хто здається та падає на коліна, благаючи більше не бити їх!". Це репліка легендарного неофашиста, команданте антикомунізму та засновника ультрарадикальної організації "Національний Авангард" (італ. Avanguardia Nazionale).

Активісти організації "Національний Авангард" відзначилися своїми атентатами у часи так званої "Свинцевої Доби" (1960-1970-ті рр.), коли в Італії був апогей зіткнення радикальних та пацифістсько-лібералістичних ідеологій. Холоднокровність та жорстокість допомагали свинцевим воїнам у захисті інтересів Національної Революції.

А тепер звернемо увагу на так званих українських демократично-вегетаріанських "протестувальників". До них не повинно бути жодних симпаті, бо саме вони у першу чергу винні у неспроможності нашої держави на початок справжнього протистояння загрози з боку Москви. Своєю пацифістською позицією та активною маструбацію на шлях "багатовекторної політики" представники таких політичних чи громадських організацій руйнують усі рішучі настрої українського суспільства. Багато разів спостерігав, як доволі перспективні акції руйнувалися такими індивідумами та їх закликами.
Ультраправим слід усвідомити, що ні в якому разі не можна жаліти ліберальних боягузів. Саме вони привели нашу націю до цього аморфного становища, саме вони проклали дорогу до влади жалюгідним політиканам та продажним олігархам і саме через них наша військова еліта сидить у тюрмах з нелюдськими умовами. "Симпатичні" ліхтарики, модні пісеньки та танці задля миру проходять майже кожний день і цікаво те, що ці люди щиро вірять, що ця псевдопатріотична вакханалія вирішить всі державні проблеми.

Та, на щастя, ми пам'ятаємо ардітті Італії, штурмові бригади Німеччини, фалангістські загони Іспанії і звісно ж ультраправих лицарів епохи свинцю та крові. Жорстокість та рішучість, а не аморфність та пацифізм. Час вже дістати із шафи чорну сорочку і починати діяти. Ажде, "Chi osa, vince!" - "Хто наважується - перемагає!"

 

© Друг АВГУСТ