Наш авангард - це мілітаризм

Новий час кидає нові виклики. Після капітулянтських настроїв, що панували в націонал-революційному середовищі останні півроку, ми знову відчули потребу битись та перемагати. Перепочинок закінчився, час братись за справу, адже того вимагає голос крові та обов'язок патріота. "Aquila non captat muscas!", що в перекладі з латини означає дослівно: "Орел не полює на мух!".

Час неорганізованого та самовбивчого терору проти олігархічної держави скінчився, остання достатньо зміцніла, щоб запобігати атакам спонтанних груп революціонерів. Вони лише розв'язують репресивному апарату руки. Справжній терор попереду...
Більше року в траншеях, вуличних війнах та судах показали нам наші слабкі та сильні сторони. Отже, не будемо голослівні. Національна Революція - це масштабна праця та безмежна відповідальність яку ми, попри всі небезпеки, готові взяти на себе. Героїзм - це надбудова, що вимагає міцного фундаменту. Фундамент - це єдині у своєму поступі лави політичних солдат. Тож наше завдання - створення вишколеної морально, фізично та ідеологічно потужної революційній організації. Саме вона під час наступної революційної хвилі поведе за собою передові сили народу.

Але полишимо гучні слова, вже сьогодні українці знаходяться на межі глибокої соціальної кризи, що в силі зруйнувати всі наші найменші сподівання у світле майбутнє. Отже, гасла соціального та національного визволення сьогодні рівнозначні. Наша ставка - це студентська та фронтова молодь, що має силу та енергію кардинально змінити ситуацію. Ми починаємо нову сторінку нашого революційного руху. У нас немає мільйонних грантів та жодних значних матеріальних ресурсів, у нас є лише наша ідея та молодість, котру ми без вагань присвятили Україні та Революції, і це найважливіше. Ставай поряд з нами!
А проте, невід'ємним аспектом нашого світогляду є необхідність організованої мілітаризації (від лат. militaris - військовий) майбутньої України та її передових сил. Не права сексуальних та національних меншин (що нав'язується нам у Брюсселі) проблема нашого суспільства, а його неготовність протистояти потужним військовим викликам, що загрожують нам зі всіх зовнішніх та внутрішніх фронтів... Московський імперіалізм та шовіністична істерія, сепаратистські рухи, проблема Придністров'я, ксенофобські та тоталітарні настрої щодо України певних політичних кіл Румунії, Польщі та Мадярщини - все це вимагає від українців найрішучіших дій військового характеру. Мілітаризація має стати сталевим стрижнем та фундаментом нашого сувернітету, що, будемо відверті, дуже сильно похитнувся за останні роки.
Вже не згадуємо, промислово-фінансові групи олігархів, що використовуючи свої грошові ресурси та зв'язки у нинішніх силових службах, неодмінно здійснюватимуть спроби олігархічної реакції після перемоги Національної Революції, які ми покликані найжорсткішими методами присікати. Сама психологія українців має усвідомити необхдінсть удосконалення та нарощування нашої військової потужності, а це неможливо у суспільстві, що буде дбати лише про задоволення індивідуальних споживацьких потреб його представників. Отож, майбутня армія та воєнізоване суспільство мають бути результатом колективної праці всіх українців.

Втім, і армія, у нашому розумінні, це не звичайний інститут, що повністю відокремлений від політики та зосереджений лише на захисті її кордонів. Армія має озброїтись не тільки новою озброєю, а й націоналістичним світоглядом. Останнє повинні забезпечити члени націонал-революційного руху, що неодмінно будуть включені в основу військової структури.

 

© Богдан ХОДАКОВСЬКИЙ