Економічний поступ і українське суспільство

Економіка невідривна від соціуму! І якщо хтось каже вам, що українська економіка не зможе відродитися без іноземних інвестицій, то він має на увазі що українці непасіонарні й просто худоба яку треба замінити на іноземців. Можливо вони праві, проте ми не маємо права допустити заміну українців на неукраїнців.

Ось нещодавно один чоловік у розмові дивувався, чому Польща так швидко пішла нагору, коли ще в 1990-х ми їздили продавати їм побутову техніку? - Так, відповідь проста. Поляки об'єднаний спільною метою народ, вірні католицтву, не заражені вірусом двомовності, вони йдуть єдиним фронтом видобувати добробут своїй нації. У них немає розбіжностей щодо героїв, яких шанувати, вони всі знають, що Żołnierze wyklęci герої, всі знають, що добрий поляк може бути лише католиком, знають що аборти це погана антихристиянська ганебна річ, знають, що комуністичний режим Польщі був антипольським, тощо...

Тепер подивіться на нас: кожен спілкується мовою, якою захоче, деякі покидьки навіть зневажають державну мову, вояків УПА шанують тільки на заході, на сході їх просто ненавидять, частина населення совки, частина євроватники й лише мала частина хоче бачити Україну незалежною від усіх. Частина православні, частина язичники, частина протестанти (в церквах котрих навіть не вживають українську мову, за що, одного дня, вони запалають не пекельним, а дуже реальним земним вогнем), частина (зазвичай вони називають себе "праґрєсівниє люді) атеїсти. І як, скажіть будь ласка, в цьому суміші щось збудувати? Особливо державу українців? Про економіку мова тут взагалі не йдеться, вона розвиватиметься відразу після згуртування народу навколо спільної мети.

Так ось спочатку нам треба стати українцями, щоби будувати й економіку, й національну державу, тому єдине, що кожен з нас може зробити, поки війна знаходиться в пасивній фазі, це вести пропаганду. Листівки ідеально підходять, бо більшість населення живе поза межами інтернет-простору, також підійдуть графіті зі зрозумілими гаслами, якщо писати відразу "Хайль Гітлер! Смерть жидам!" у більшості населення це викличе обурення, адже сіяти треба на підготовлений ґрунт. Пишіть щось наприклад "Україні українська влада!", "Буде мова - буде Україна!", "Традиція України - її душа!", "Патріархат - єдиний шлях до сімейного щастя!". Це буде зрозуміло всім, і потихеньку ми будемо бачити, як світ навколо нас змінюється. Пам'ятайте: в 1925 р. ніхто й подумати не міг, що в Німеччині здолають комуністичний рух, соціал-демократи будуть скинуті на демократичних виборах, а згодом відправляться в концтабори. А зробила це купка заряджених хлопців. Так переможемо і ми. Слава майбутній Українській Самостійній Соборній Державі!

 

© Борис ГОСТРИЙНІЖ