Хибність ультралівих ідей

У головах новоспечених антифашистів можна розгледіти тільки обурення і нерозуміння, а звичайні люди просто знизують плечима. Нікому не хочеться копати так глибоко, щоб дістатися істини або бодай відповіді на таке просте питання. Більшість людей не бачить різницю між фашизмом і націонал-соціалізмом взагалі, деякі навіть не знають, що таке "націонал-соціалізм". Тож спробуємо пояснити усім новачкам, хто цього бажає, чому в нас розповсюджуються ультраправі ідеї...

Тим, хто навчався у школі, відомо: будь-яка дія викликає протидію. Це закон збереження сили. На ньому і зупинимось! Тим, хто чухає потилицю у роздумах "а чому це в нас з’явилися фашисти?" невідомо, що людство втрачає білу расу. Процес знищення білих набирає обертів і ось вже скоро білих людей буде не більше, ніж 6,5% по всій Землі (зараз – 7-8% за різними даним). Тобто, у представників білої раси вмикається інстинкт самозбереження і вони готові піти на будь-що, аби зберегти свою расу і ареал свого проживання. Якщо на наш світ зазіхають представники інших рас, білі люди просто вимушені захищатися. Як захищатися – кожен вирішує по-своєму. Тобто, наплив іммігрантів – це перша причина активізації ультраправих.

Найбільше ґвалту счиняють представники етносу, який нібито найбільше постраждав від дій різних "злочинців", а найбільше – від німецьких нацистів. Цей етнос – євреї, або, вірніше сказати, жиди. Легенда "Голокосту", активно розкручується ось вже 60 з лишком років, дає їм право диктувати свою волю. Цього вони прагнуть понад усе! Та є люди, які не бажають визнавати право жидів на цей світ. І ці люди можуть пояснити, чому "страждали" жиди протягом всього свого існування. Починаючи від того, що їх завжди ненавиділи за їхню антилюдську релігію, і закінчуючи тим, що навіть за їхньою релігією вони не мають права на свою країну. Жиди скрізь сунуть свого довгого носа і мріють, щоб світ був сірою масою без націй і рас, без кордонів і провідників... Чому ми їх повинні любити? Чому вони мають у своєму розпорядженні приблизно 90% усіх ЗМІ, банків та влади? Хто їм дав на це право? - Запитання в порожнечу! Усіх, хто задає такі прості питання, чекає така ж проста відповідь: «Ти - антисеміт!». Можна скільки завгодно обливати брудом братні сусідні народи, називати їх останніми словами, але чіпати жидів не можна, бо це вже фашизм. Ось така демократія...

Ще одна причина – активність лівих різних мастей з їхніми антинаціональними ідеологіями. Кожен порядний патріот не може спокійно дивитися на те, як його Батьківщину намагаються закабалити під неймовірні лозунги "Геть класи!" чи ще якісь брехливі обіцянки. Не можуть ліві бути патріотами по простим причинам: вони сповідують інтернаціоналізм, який сам по собі є антинаціональним; вони виправдовують дії тих, хто нищив свій народ у періоди колективізацій, Голодомору, репресій та інших злодіянь влади; вони поступаються інтересами корінної нації задля примарних ідей рівності всіх народів.

Розгляньмо типовий портрет "фашиста", який нам малюють вітчизняні та закордонні ЗМІ: це підліток-ПТУшник, пострижений наголо, який постійно п’є пиво і б’є усіх, хто проти нього, та має вдома образ Гітлера на місці материної ікони. Як завжди, у всіх статтях або новинах про "злодіяння" неонацистів все починається з того, які нещасні і скривджені іноземці, що перебувають на території України. Як їм погано живеться і усе таке. Але ж стривайте - вас сюди запрошували? Як обходяться з непроханими гостями? А якщо вони ще й реально заважають і намагаються захопити те, що по праву належить нам? Гляньмо на Харків: там азіати заселили вже цілий мікрорайон, де процвітає наркоманія, злочинність і проституція. Що можуть запропонувати нам ці люди з чужим для нас світоглядом і культурою? Знову ж таки, маємо парадокс демократії: гості повинні почувати себе краще, ніж господарі. Чому?

Найбільше людей дивує той факт, що білі патріоти є серед слов'ян, яких Гітлер нібито вважав недолюдками і рабами. Але давайте будемо об'єктивними: нема таких джерел, де б слов'яни називалися "унтерменшами", рабами чи ще якось принизливо. Немає такого, можете не шукати. Єдиною зачіпкою можуть стати чисельні фальшивки, які приписують Гітлеру і його оточенню, серед яких "Застольні розмови Гітлера" та ще купа вигаданих книжечок. Вони не мають нічого справжнього і побудовані лише на пропаганді проти націонал-соціалізму. Жоден серйозний науковець не прийме такі книжечки як доказ зневажання Гітлером слов'ян.

Тож зробимо висновок: будь-що, направлене проти нації, раси та людства взагалі є ворожим. І це стосується не тільки білих патріотів, а й усіх небайдужих. Маємо вірити, що тим, хто зробив українців народом, а не нацією, вилучивши із паспорта графу "національність", буде винесено вирок. Як буде винесено вирок і тим, хто підтримує мізантропічну ліву ідею!

 

© Залізний ХРЕСТ