Абсолютна Вітчизна

Кілька років тому, один знаний в той час блоґер, типу насміхаючись видав, буцімто єдине чим можуть пишатись "патріоти" в Україні так це "дівчата і краєвиди". Це було літо 2013-го, в часи розгулу євроінтеграційної істерії, коли (як і нині) добрим тоном було доводити, яка нікудишня Україна і як все тут погано, а життя майже таке ж як в Сомалі...

Однак якщо задуматись наші дівчата і краєвиди дійсно є підставою для гордості, більше того втративши їх ми просто зникнемо. Можна запустити заводи і технології, відремонтувати будинки і дороги, але дуже тяжко відвоювати свою землю, і зовсім неможливо відновити свою кров. Земля України, це не просто територія на карті. Тут кожен метр відвойований кров’ю. Вона священна в прямому сенсі цього слова, адже всіяна могилами наших предків. Всяка дія на ній, все наше життя є літургією Богу.

Хтось каже, що любить Україну, адже ми не Московія! Хтось каже, що справжня Україна навпаки має бути схожою на Московію. Хтось каже, що незалежність нам треба аби по швидше наблизитись до Заходу. Але і перші, і другі, і треті брехуни. Любов до України справжня – коли вона абсолютна. Без порівнянь. Вона як любов до Бога. Любов до України може принести смерть, але вкрай рідко принесе "заможне і добре життя". Це Ви можете пошукати де-ін-де. І радимо робити це якнайшвидше. А ми лишимося тут, поряд калиновими гаями, тихими ріками, лободою понад автошляхами, поряд з предками і заради нащадків.

Можливо нам доведеться полягти раніше відведеного строку, та ми то хоч воскреснемо, чого не скажеш про шукачів "успіху" і "заможного" життя. Це така собі перевірка на відданість. Відданість Україні. Абсолютній Вітчизні... І так, наша гордість – дівчата! Україна – вона теж жіночого роду (як, до речі і Русь), подобається це комусь знову таки чи ні. Жінка приносить в цей світ життя, вона сама є життям нації і раси. Хто це збагне і збереже своїх жінок як від чужинців, так і від лиха та небезпеки, хто збереже жінку в її призначенні материнства, того народ житиме в цьому світі вічно. Адже країна, це не тільки місце на карті, це люди, тисячі поколінь однієї крові. Любіть Україну, наші краєвиди і дівчат, інших в нас немає, та і не треба!

 

© Українська ЗЕНТРОПА