Доля хоче, щоб Київ знов правив Східною Європою

Історія має спіральну структуру, а тобто їй властиво приводити народи до знайомих ситуацій та явищ, змушувати їх робити подібні помилки та знову боротися за те, що було втрачено протягом певного відрізка часу. Сучасний Київ може і не відображає тої величі, яка була у часи княжої Русі, але це питання часу. Кожне століття має свої бурхливі сторінки, які не зуміли послабити авторитет "матері міст руських", бо ж Київ і надалі є епіцентром державності української нації.

Свого часу Київ об'єднав багато племен, які проживали між Балтійським та Чорним морем. Якби зараз не заперечували різні народності, що вони не мають відношення до Києва та його влади над ними, вони дуже помиляються. Вороги добре знають, що велич Києва не піддалася чисельним спробам знищення, тому вони продовжують різного роду диверсії. З одного боку намагаються дискредитувати столицю України, яка свого часу була центром християнства, місцем проживання святої Ольги та святого Володимира, проводячи там різноманітні заходи содомії. З іншого боку нав'язують своє "кремлівське" варварство, у вигляді проявлення приступів тупості та відстоювання совєцько-російських злочинців. Ці речі є всього лише каплею у морі нападів. Кожен з глобалістичних центрів плекає надію послабити Київ, щоб той не міг стати у повний зріст.

Щоб було зрозуміло, для українців Київ, як Рим для італійців! У нас також всі шляхи ведуть до Києва. Свого часу всі працювали над послабленням і занепадом Риму, так само працювали і працюють над Києвом. Сучасний мегаполіс особливий тим, що в ньому знаходиться організована злочинна влада, яка своєю узурпацією раніше об'єднувала та ще у майбутньому об'єднає українців у боротьбі за державність. Якщо на печерських пагорбах сформується націоналістична влада, у Московії більше відома як "Київська хунта", якою вони помилково назвали один з олігархічно-ліберальних кланів, то Київ візьме, навіть зброєю, свою роль у формуванні всієї Східної Європи. Це трапиться однозначно! Якщо не вірити у такий сценарій, то наша боротьба так і не досягне того градусу кипіння, який дасть нам можливість вирватися із "обійм" глобалістичних угрупувань.

Майбутнє за Києвом! А непереможним його робить кожен край України, кожне село та кожен вірний йому українець. У вирі останніх років боротьби зародилася ідея Балто-Чорноморського Союзу, якщо навіть і так, то яке місто має бути центром цього союзу? Однозначно Київ! Проте не з сьогоднішньою владою та авторитарним режимом олігархів. Подивимося з іншої сторони, у нас є можливість думати про лідерство у Східній Європі, а ще пів століття тому Київ був окупований совєтською тоталітарною владою, а українці за найвище ставили повернення незалежності. Немає нічого не можливого, а все у наших руках. І буде так, як хоче цього Господь.

 

© Юрій ГРИГОР'ЄВ