Друг "Ведмідь" – один з воїнів, на яких тримається мир

Коли московсько-терористичні війська захопили Крим, а згодом окупували Донбас, друг "Ведмідь" добровільно пішов на фронт боронити Україну. Спершу в Збройні сили України, а згодом в Українську добровольчу армію. Досвідчений український націоналіст обрав шлях визвольної боротьби...

У 2014 р. друг "Ведмідь", або ж просто Сашко, брав участь у боях біля Донецького аеропорту, де отримав тяжкі поранення. Його життя ледь не обірвав снаряд танка Збройних сил РФ, який забрав у Ведмідя бойового побратима, та дивом не залишив Сашка без руки. Після декількох операцій, під час реабілітації, по-факту з мало функціональною рукою, та ще і з осколками танкового снаряду у тілі, Олександр звернувся у "Правий сектор", аби повернутися на фронт.

Майже рік друг "Ведмідь" брав активну участь у громадсько-політичному житті Черкащини, виступав проти режиму "внутрішньої окупації", захищав права громадян, не вагаючись кидався у всі можливі сутички, де потрібно було "не словом, а ділом" відстоювати правду. Політична позиція друга "Ведмідя" яскраво виразилася у протистояннях проти антифашистського зброду у Черкасах, де разом з побратимами провів до десятка успішних акцій. Його вірність ідеї надихає багатьох, адже йому 30 років, а перед собою завжди ставить тільки одну ціль – побудова Української Соборної Самостійної Держави.

Він ніколи не соромився своєї приналежності до християнської віри, завжди з радістю відвідує церкву, молиться як і в бою, так і поза боями. Розповідав друзям у Черкасах, що мав побратимів, які на фронті не вірили у Бога, але при смертоносних ворожих обстрілах наверталися у віру, просили Сашка щоб той молився у голос. У 2016 р. друг "Ведмідь" знову відправився на фронт. Тепер на його плечі шеврон не ЗСУ, а Української добровольчої армії. Для багатьох є великим здивуванням, як людина, яка дивом вижила після тяжкого поранення, пережила численні операції, знову відправилася на фронт. Таким є козацький дух. Маючи ще пластину у пошкодженій руці, зараз тримає у руках РПК, і гідно виконує свій обов’язок.

Сашко по житті є воїном! Прямо зараз друг "Ведмідь" на фронті робить все можливе, щоб ми спокійно жили під мирним небом. Коли відчуваєте слабкість, подумайте про Олександра, який інвалідом відправився вдруге на війну... Він є зразком мужності та незламності духу української нації! Подякуйте Сашку за захист від орди та згадайте воїна у молитвах!

 

© Погляд ХРИСТИЯН