Рональд Макдональд як "ікона" глобалізму

Корпорація "McDonald's" займає центральне місце в американській масовій культурі. Відкриття нового ресторану цієї торгової марки у маленькому містечку — це важлива суспільна подія. Навіть у столицях різних країн світу газети державного рівня з помпою висвітлюють подібні досягнення індустрії швидкого харчування (англ. fast food).

Детальніше...

Чий дім Європа: мігрантів чи європейців?

Шукачі з усіх усюд з'їжджаються до Європи задля оновлення на краще свого життя. Найбільша їхня кількість прибуває з тих країн, де соціально-економічна ситуація знаходиться на рівні щойно звільненої від залежності колонії. Проте прагнуть до омріяної Європи, у першу чергу, ті, хто повівся на казки так званих "рекрутів" про надмірні кошти соціального забезпечення і безвідмовність європейських жінок обслужити новоприбулих чоловіків, як кажуть, "по повній програмі"...

Детальніше...

Агресія Кремля направлена не тільки проти України, але й проти Заходу

Війна в Україні триває вже 6-й рік, кінця-краю їй не видно. За цей час московська агресія знівечила тисячі життів не тільки українців, але і європейців, що приїхали на Схід воювати з новою ординською навалою. До вашої уваги інтерв'ю з уродженцем Фінляндії Мікаелем Малмі (ім'я змінено задля безпеки бійця), який захищав Україну в лавах полку "Азов".

Детальніше...

Чи розколить Венесуела групу БРІКС?

Кризова ситуація в Венесуелі поглиблює розкол всередині групи, відомої як БРІКС (англ. BRICS), де переважна більшість країн-учасниць (РФ, КНР, Індія та ПАР) висловлює підтримку диктаторському режиму Ніколаса Мадуро. Бразилія, яку нещодавно очолив консерватор і панамериканіст Жаїр Болсонару, єдина з-поміж них виступає протектором самопроголошеного президента Хуана Ґуайдо. Ймовірно через цю розбіжність низка експертів ставить під сумнів проведення конференції президентів країн-учасниць BRICS, що має відбутися у місті Бразиліа 13-14 листопада цього року.

Детальніше...

"Правий Карл-Маркс-Штадт": німецький націоналізм на марші

Молодь із чорно-червоно-жовтими стягами та літні люди з чорно-біло-червоними прапорами мирно крокують вулицями східнонімецького Хемнітца. Третє за населенням місто Саксонії (після Дрездена і Ляйпціґа) стало свого роду Меккою для правих сил — від консерваторів і націоналістів до неонацистів. Колишній Карл-Маркс-Штадт тепер по праву можна вважати територією, де федеральна влада Німеччини сама того не знаючи, "викохала" вуличних радикалів, здатних на відчутний спротив, як нелегальним мігрантам, так і силам правопорядку.

Детальніше...