Зброя і війна лівих у США проти свободи

Американська демократія перебуває в облозі, а контроль над зброєю перебуває в центрі війни лівих з усіма іншими конституційними свободами. Адже у центрі їх ідеологічного порядку денного стоїть перетворення США у соціалістичну країну європейського типу. Американські культурмарксисти, ігноруючи бажання громадян, хочуть бачити замість сильної країни аналог совєтської маріонетки, якими були Чехо-Словаччина та інші члени Варшавського договору.

Той факт, що жахливі масові розстріли відбуваються в юрисдикціях зі строгими федеральними законами, які мають контролювати обіг та вживання зброї, таких як Коннектикут або Невада, не має значення для лівих. Кожна жахлива стрілянина в окремо взятому американському місті супроводжується вимогами драконівських обмежень на володіння зброєю без розумних доказів того, що такі обмеження не зможуть обійти масові вбивства. Не зайвим буде додати, що впродовж останнього року найбільше вбивств з вогнепальною зброєю вчинили саме ідейні ліваки!

Політична еліта Республіканської партії США, як і у питаннях соціального забезпечення та податків, не гребує у компромісності з лівими щодо запровадження суворих вимог зі свого боку. Знову і знову вони помилково вірять у те, що ще одна поступка опонентам додасть їм електоральних дивідендів. Однак, це зовсім не так. Для керівного класу професійних лівих, перемога в одному питанні – наприклад, ґей-шлюбів – вимагає відразу ж пошуку наступного фронту боротьби – прав для трансґендерів. Рух за громадянські права має підтримувати тему расизму, сексизму та привілеїв білих чоловіків, не залежно від проґресу американського суспільства, тому що в противному випадку їх лідерам доведеться шукати справжню роботу.

Автор цієї статті особисто ніколи не володів зброєю. Та все, мав нагоду натискати на спусковий гачок лише раз в житті – у 5-річному віці сицилійська бабуся відвела у тир на Коні-Айленд, аби вистріливши, стати справжнім чоловіком. Попри це, автор не відчуває, що йому необхідна зброя, аби зберегти свою маскулінність, яку він має право культивувати. Навіть, якщо ліберали у своїх навчальних планах і у публічних промовах, стверджують, що це джерело всіх несправедливостей на планеті Земля! Проте, я впевнений, що неможливо зробити зброю недоступною для потенційних масових стрільців. Навіть, якби уряд США визнав всю зброю поза законом і конфіскував понад 350 млн. її одиниць у цивільного населення, божевільний стрілок міг би зробити собі власну гвинтівку AR-15, а боєприпаси до неї на 3D-принтері. Точно так ми не зможемо озброїти та навчити вчителів або зробити школу абсолютно безпечними – принаймні поки ми не оточимо школи парканами з колючим дротом, оглядовими вежами та не озброїмо охоронців автоматами.

Америка не Ізраїль, де шкільні вчителі вірять, що терорист може бути зупинений добре навченим учителем з напівавтоматичною гвинтівкою Mini Uzi. Замість цього, американські вчителі об'єднані у профспілки, які вірять тільки в урядові витрати та підтримують антиполіцейський порядок денний ультрарасистської організації "Black Lives Matter". Більш ретельні перевірки покупців зброї, не відвернуть потрапляння зброї до рук поганих хлопців. Але вони б ускладнили покупку зброї законослухняним громадянам, які займаються спортом або купують зброю для самозахисту в сільських районах Америки – там, де поліція ніяк не зможе допомогти вчасно, коли нападає озброєний злочинець.

Ті ж самі хлопці, які сьогодні виступають за контроль над зброєю – це заможні члени Демократичної партії США з великих міст і їх електорат з бюрократів, які сидять на урядових грантах. Звісно, що вони також виступають за скорочення емісії вуглекислого газу, який призводить до подальшого переїзду робочих місць у комуністичний Китай. А введення расових і ґендерних квот при прийомі на роботу, соціалізація медицини, базовий безумовний дохід, утиски свободи слова в кампусах університетів і звільнення консервативних професорів, скорочення армії – усе це має заперечити легітимність як Дональда Трампа на посаді президента США, так і його ймовірного наступника з лав консерваторів-республіканців.

Останні соціологічні опитування показують тривожні цифри кількості людей в середовищі американської молоді, які вважають, що уряд призначається олігархами, а економіка, якою управляють технократи, краще, ніж демократія і капіталізм! Мабуть, університети в США не вчать молодь про подолані бідність, звірства і повсякденний державний тероризм, до яких призвели комуністичні режими в РФ, КНДР, на Кубі та у Східній Європі після Другої світової війни. Звісно, що така інформація дуже незручна для сучасних професорів і керівників факультетів, які продовжують справу Карла Маркса, Льва Троцького і Че Ґевари.

Водночас, захисники законного права на володіння зброєю схильні у думці, що саме 2-га поправка до Конституції США (легальна вогнепальна зброя для цивільного населення) є фундаментом для всіх інших свобод у їхній країні. Адже контроль над зброєю є частиною більш широкого порядку денного, який прагнуть запровадити ліваки. Він спрямований на те, щоб позбавити американці були позбавлені свободи думки та прерогативи голосувати за такий уряд, який не схвалений класом брамінів-демократів, сповнених прагненням переробити американське суспільство в орвеллівську антиутопію.

 

© Пітер МОРІЧІ