Нездійсненна мрія звірів

Ну що ж, Франція, так Франція! У світі занадто гуманно ​​поставилися до трагічних подій, здійсненних купкою терористів-фанатиків 14 листопада 2015 р. у Парижі. Соціальні мережі в одну мить заполонили різні думки, жаль і французька атрибутика. Мабуть, і нам необхідно винести своє міркування на світло Боже, так як воно своєрідне і відрізняється від багатьох інших думок.

Почнемо з того, що ми не є прихильниками сучасної європейської політики, навпаки завжди вважали, що такого роду вектор розвитку призведе до колосальних трагедій і колись нашими спадкоємцями буде засуджений. Ми не кажемо про зручності нових поїздів або красу європейських міст, адже це не завдяки "сьогоденню" існує, а все ж всупереч цьому! Складно уявити, як би ми жили, якби християни свого часу не спалили Александрійську бібліотеку, а турки-османи не перетворили величний православний Константинополь на мусульманський Стамбул.
Теракт в Парижі був питанням часу і це не перший теракт, але і далеко не останній. Берлін, Лондон, Осло, Стокгольм, Гельсінкі, Відень - сьогодні, як і вчора, упевнене знаходяться в списку тих, хто стане настпуною мішенню. І ніхто цьому не хоче запобігати, так що будьте напоготові. Цього вже не уникнути! Занадто пізно, хотілося б сказати "прокинулися", а й навіть цього не скажеш...
Що собою являють ісламісти? Питання не в тому, маріонетки вони чи ні, а питання в тому, чи знають вони про це? Не всякий бик розуміє, що він робить, коли біжить на червоне полотно. Подібна ситуація і тут. Ісламісти розуміють, що вони воюють явно не з тими, проти кого вони в змозі воювати. І це не возвеличення ЄС або США, а просто короткий екскурс в історію. Адже погано, дуже погано вважати, що ця "тусовка" (терористи з "ІДІЛ", "Аль-Каїди" та "Талібану") має якісь реальні шанси, окрім як залякувати якихось дівчаток і підлітків страшними відео. Адже, правда, друзі? Своїми відео-роликами з криками про скоріше "загарбання" Європи - це витівки хворобливої фантазії, і не більше! А між іншим, далеко не скоро це "загарбання" може відбутись, адже таке відео є самим чітким показником їхньої сили, а точніше її відсутності. Ні, якщо вважати силою те, що хтось на березі моря відрізає голову своєму співгромадянину, який з якихось причин дотримується інших поглядів, то так, думаємо, що вони вправі називати себе силачами. Інакше - ні!
Перед тим, як мусульмани-терористи все ж вирішать вилізти зі своїх нір і все ж піти уявною "визвольною" експансією по тих країнах, в яких вони ховаються, давайте уявимо, що вони дійдуть до кордонів Європи... Що, не звучить смішно, правда? Хоча нинішня міграція криза довела, варто лише відправити у далеку путь мільйони біженців і країни демоліберальної Європи відкриють перед вами свої заможні двері. А якщо ці ісламські виродки спробують напасти на якусь європейську країну як-то зробили москалі із Грузією чи Україною, то тоді їм для початку слід прочитати хоча б кілька книжок з нашої історії. Тоді-то ці терористи зрозуміють, що ну не варто нападати, ну не варто, правда...

Мабуть такий розклад подій був би напевно найбажанішим для нас, але його не буде! Все буде відбуватися підло і брудно. «Аллах подарує нам перемогу без мечів і зброї, через животи (вагітність) наших ворогів!», - ось мрія джихадистів з "ІДІЛу" та інших ісламських фундаменталістів.
Націоналісти з різних країн Європи говорять про якесь нове "європейське відродження", але до цьоо ще надто далеко. Не думаємо навіть, що це його початок, але воно буде, обов'язково буде, і ви це помітите відразу, але не зараз. У майбутньому, на нас ляже велика ніша, але зараз ми не в змозі її нести, тому будемо готові до цього моменту. Так і буде, обіцяямо! Не намагайтеся зрозуміти ворога або тих, хто сьогодні біля керма країни, з яких причин вони так діють, ви не знайдете там жодної логіки. Вона просто відсутня! І так, це не Європа пожинає плоди її політики, а ми - європейці... Не політики втрачають своїх близьких, а ми - європейці! Це не їхні будинки в зоні ризику, а наші - європейців! Ласкаво просимо в реальність!

 

© Українська ДІОРАМА