Європа повстає проти фатальності

Моє тіло і розум в повному здоров'ї, я сповнений любові до дружини і дітей. Я люблю життя і сподіваюсь лише на збереження моєї раси і мого духа. І все ж на схилі своїх днів будучи свідком великої небезпеки, яка загрожує моїй батьківщині, Франції, і всій Європі, я зобов'язаний діяти, доки у мене ще є сили...

Я вважаю, що повинен пожертвувати своїм власним життям для того, щоб пробудити співвітчизників від летаргічного сну. Я приношу в жертву те, що залишилося від мого життя, в знак протесту. Я обираю глибоко символічне місце - милий моєму серцю собор Паризької Богоматері, зведений генієм моїх предків на місці ще більш древнього культу, в пам'ять про наше велике походження.
У той час як люди сковують себе ланцюгами власного тілесного існування, мій жест є актом волі. Я приймаю смерть для того, щоб пробудити задубілі свідомості. Я повстаю проти року долі. Я повстаю проти отрути, що нищить душу, проти індивідуалістичних бажань, що розривають наш зв'язок з корінням і традиційними формами буття, зокрема з родиною - фундаментом нашої багатотисячолітньої цивілізації. Виступаючи на захист ідентичності кожного з народів у себе вдома, я повстаю проти злочинного заміщення нашого народу іншими.
Переважаючий на даний момент дискурс по вуха загруз в подвійних стандартах, і європейцям доведеться рано чи пізно справлятися з наслідками цієї двозначності. Не маючи родової релігійної системи, що є надійним якорем в безодні мінливості, з часів Гомера нас все ж об'єднує загальна родова пам'ять, джерело вічних цінностей, які послужать основою для нашого майбутнього відродження в метафізичному відриві від царства кількості - причини всіх бід сучасного світу.
Я заздалегідь прошу вибачення у всіх тих, кого моя смерть змусить страждати; перш за все, у моєї дружини, дітей і онуків, а також друзів і відданих мені соратників. Але я не сумніваюся, що, як тільки біль втрати вщухне, їм відкриється справжнє значення моїх дій і вони з гордістю вигнаний печаль. Я б хотів, щоб ці люди назавжди згуртувалися. У моїх останніх творах вони знайдуть свідчення, що передбачають і пояснюють мої дії.

 

© Домінік ВЕННЕР