ЄС як анти-Європа

Європейський союз перетворився із економічного і потім геополітичного на ціннісний проект. У цьому полягає завершення його розвитку на основі ультраліберальних ідей. Це засаднича суперечність європейським цінностям: Бог, нація, республіканські та військові чесноти. В основі задуму ЄС – не демократія, а політична мережа індивідів. Вершина її становлення – антисуспільство постлюдей – постмодерністський хаос зв’язків між приватними особами та раціональною анонімною владою наднаціонального центру в Брюсселі.

Політичний режим такого мережевого суспільства – ліберальна диктатура прав людини, гендеру, толерантності, політкоректності, мультикультурного расизму. Проте демократія своїм основним поняттям і тлом здійснення має народ, а не мережу індивідів. Демократія є справою конкретного народу і його територіальних громад. ЄС – це антинаціональний і антидержавний проект. У цьому сенсі прикметник у назві має протилежний зміст: ЄС – це анти-Європа! ЄС – це ліберальний проект. Тому безперечно, що перемога євроінтеграційної стратегії в Україні – це програш українського націоналізму: самостійність і незалежність – речі не сумісні із українофобною ідеологією ультралібералізму.
Сучасна Русь-Україна – надбання нашої історії. Це Русь свята, козацької звитяги, визвольних змагань. І Русь майбутня – Русь небесна – духовного і вольового чину. Сьогодні Русь затиснута між двома ворогами: вкотре повтореною агресією Азії у вигляді атаки Московії та вимушеною через війну співпрацю із Заходом на його умовах. У Революції гідності політично переміг антинаціональний ліберальний "Євромайдан" і програв націоналістичний Майдан. До влади прийшли інші олігархи та їх нові ліберальні виборчі проекти. Користуючись слабкістю України та антинаціональним режимом, Захід і його групи впливу нав’язують нам свою екстремістську і ксенофобну ідеологію. Євроінтеграція відтак насправді є приєднанням до Заходу як економічної та культурної периферії та геополітичного буферу перед Московією. У таких умовах важливо продовжити активну боротьбу проти антинародних, ворожих до української культури і традицій цінностей і їх пропагандистів.
Не можна зрадити наше минуле і майбутнє. Українці повинні зупинити євроінтеграцію на умовах олігархів і лібералів. Якщо хтось і має право вести переговори, то тільки ті представники громадян, які готові розвивати українську культуру і не здавати інтереси держави. Українці повинні підтримати народну боротьбу в країнах ЄС за повернення Європи і знищення цього "Європейського Cоюзу". Бо наше майбутнє – це майбутнє Європи корінних народів. Це завтра визволеної Європи для європейців.

 

© Арійське ПРАВО