Демографічна катастрофа Європи

Деякі дослідники заявляють, що народи і раси мають свою тривалість життя, тим самим стверджуючи, що Західна цивілізація вже нежиттєздатна. Іншими словами, на їхню думку, існування Європейських народностей є інертним процесом. Ця стаття присвячена питанню демографії. Тут ми розглянемо сучасний стан Європи і її теоритическое майбутнє.

Дослідники XX ст. передрікали європейським народам демографічну катастрофу в тому випадку, якщо їх політика залишиться на колишньому векторі розвитку. Демографія, як математика, це точна наука, вона ґрунтується на цифрах. І, знаєте, сьогоднішні статистичні показники і спостереження підтверджують вищевказану теорію. Але щорічні спостереження, доповіді і констатації цих фактів, природно, ніяк не впливають на ситуацію.
Демографічні показники в Європі після 1900 р. відображають значне зниження народжуваності дітей. І це відбувається напередодні двох світових воєн, комуністичних геноцидів та інших реакцій. Відразу після цього виникає безліч явищ лівого спрямування: фемінізм, лібералізм, сексуальні революції, пропаганда "ЛГБТ", що, природно, не може не внести лепту в демографічну катастрофу майбутнього. Ті показники, які здавалися жахливим катаклізмом ще в 1900-ті рр., на порозі 2000-них рр. стали сприйматися більш стримано і відчайдушно, а європейське майбутнє, з наукової точки зору, здаватися менш реальним. На сьогоднішній день показники наступні: Європа має приріст в 1,4 дитини на сім'ю, в той час, коли для того, щоб підтримати рівень населення на колишньому (!) рівні, необхідно мати показник в 2,1! Соціологи вважають, що при показнику в 1,3 нація вже не в змозі вийти на рівень життєздатності, вона просто гине. Якщо висловитися простою мовою, тоді перед нами буде наступна картина: якщо 8 сімей матиме по 1 дитині, тоді наступне покоління буде складатися з 4 сімей, при подібній тенденції наступне покоління буде складатися з 2 сімей.
З такими темпами, Європа перестане бути такою, якою ми її звикли бачити вже через одне, а то і половину століття. Мігранти, в даному випадку, будуть корисні, оскільки вони зуміють замінити європейців. Тому істеблішменту немає ніякої необхідності кидати величезні статки на боротьбу з демографічною катастрофою, яка стосується виключно європейців. За прогнозами ООН, у 2050 р. більше половини (69%) населення планети буде складатися з жителів Азії, чверть (25%) населення припадає на Африку, і лише решта (6%) - Європа і Америка.
Сучасні політики не бажають говорити про демографічну майбутньому Європи, оскільки його немає зовсім. Вся ця ситуація виглядає просто жахливою, якщо згадати міграційний криза і зростаючу ісламізацію Заходу. Схоже, для того, щоб народ був життєздатним, він повинен залишатися на рівні інстинктів. Будь-який відхід від природних норм несе в собі фатальний результат в демографічних показниках. І не так важливо, куди і як ви відхиляєтеся.

 

© Олексій МУНІН