Місто довгих коридорів

Темні глибини дедалі більше поглинали молодого чоловіка, гасячи останні сонячні промені на поверхні водяної безодні. Здавалось ніби хтось кричав. Десь там, над поверхнею. Він знав цей голос. А проте ніяк не міг пригадати, кому ж він належить.

Детальніше...

Одна з жінок свободи

Одного липневого дня до її камерної нори у Ряшівській в’язниці долетіла звістка про те, що з третього поверху на вулицю викинулося дві особи. Їх стан був важкий. Донеслося, що то були чоловік та жінка із прізвищем Жонса.

Детальніше...

Чоловік, що воскрешав дітей

Що нас чекає після смерті? Хоч як довго я намагався знайти відповідь на це питання, та щоразу був змушений впиратись в глуху стіну, що відгороджує потойбіччя від нашого світу. Десятки наукових досліджень, сотні невдалих експериментів не давали навіть на мить зазирнути за ту таємничу стіну, той мур, який поступово зводив з розуму кожного, хто посягає на його страхітливу велич.

Детальніше...

Анекдотичних чукчів згубила московитська горілка

Напевно кожен з нас знає мінімум пару анекдотів про чукчів. У цих, ніби смішних, але коротких історіях про далекий північний народ, його представники зображені повними ідіотами. Але майже ніхто не має нині відомостей про те, що на межі XVIII-XIX ст. саме від чукчів стогнали всі навколишні племена Північно-Східної Азії.

Детальніше...

Тривожний подих Ла-Маншу

Піщаним берегом біг вояк. Навколо стояв гуркіт, і тривога нависала над головами зморених блискавичним марш-кидком вояків. Вони хотіли до мами — і той, що ледь дихав, і той, у кого від хвилювання легені розпирало.

Детальніше...